Instalując antenę warto sprawdzić, czy sygnał GSM jest wystarczająco silny - można w jednej instalacji rozwiązać dwa problemy - sygnał telewizyjny i GSM.

Data dodania: 2009-09-10

Wyświetleń: 2651

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

<!-- @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } A:link { color: #000080; text-decoration: underline } -->

Dlaczego urządzenia do GSM są interesujące dla instalatorów RTV-Sat?

Instalacja wzmacniaczy GSM, poprawiających sygnał wymaga tych samych kompetencji, które są potrzebne przy wykonywaniu instalacji antenowej do odbioru telewizji: instalacji anteny, podłączenia kabla i wzmacniacza. Dlatego instalatorzy RTV-Sat są najlepiej przygotowani do wykonywania tych instalacji.


Jakie są perspektywy tej branży?

Sygnały bezprzewodowe odgrywają coraz ważniejszą rolę w telekomunikacji,a problemy z ich jakością stają się coraz bardziej dotkliwe. Schroniska górskie, biurowce o stalowych konstrukcjach i metalizowanych szybach, podziemne parkingi i restauracje to tylko kilka przykładów. Problemy występują zarówno w mieście, jak i na wsi. Potencjał rynku jest ogromny zwłaszcza jeśli pomnoży się te problemy przez dostępne technologie bezprzewodowe, które również wymagają poprawy sygnału (UMTS, CDMA, a w niedalekiej przyszłości LTE).


Kto może zostać dystrybutorem wzmacniaczy GSM?

Chcemy współpracować z firmami instalatorskimi, które po spełnieniu określonych warunków otrzymają wyłączność na dany region oraz ceny dystrybucyjne i wsparcie reklamowe, perspektywę rozbudowy oferty o nowe urządzenia.

Gdzie można uzyskać szczegóły dotyczące współpracy?

Prosimy kontaktować się z działem handlowym: (012) 644 57 18 lub mailem: [email protected]

Licencja: Creative Commons
0 Ocena