Każdy w Swoim życiu prywatnym czy tez zawodowym spotyka się z problemy. Szuka rozwiązań tego problemy odpowiedzi. Na wiele tego rodzaju problemów można znaleźć rozwiązania w poradnikach elektronicznych dostępnych w internecie.

Data dodania: 2009-09-07

Wyświetleń: 2730

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Każdy w Swoim życiu prywatnym czy tez zawodowym spotyka się z problemy. Szuka rozwiązań tego problemy odpowiedzi. Na wiele tego rodzaju problemów można znaleźć rozwiązania w poradnikach elektronicznych dostępnych w internecie.

Tego typu publikacje elektroniczne proponowane w formie poradników mają wiele zalet i zapewnią czytelnikowi często rozwiązanie jego problemów lub tez przynajmniej naprowadza na odpowiednią drogę, która ta umożliwi rozwiązanie ich. Zaleta książek elektronicznych jest ich łatwy dostęp oraz cena która jest niższa nić tradycyjna książka w wydaniu papierowym co umożliwia czytelnikowi nabycie większej ilości publikacji poradników i zwiększenie możliwości poznania danego tematu.

Ebooki bardzo często są pisane przez autorów, które miały jakiś problem i chcą się podzielić z czytelnikiem jego rozwiązaniem

Ebooki, poradniki nie są przejaskrawione, pokazują tylko fakty. Pomijają zbędne szczegóły

Ebooki nie są obszernymi publikacjami, są pisane zwięźle i treściwie omawiają konkretny temat.

Forma elektroniczna poradników powoduje, że ich przechowywanie, archiwizowanie jest o wiele tańsze, a tym samy same publikacje elektroniczne są tańsze od tradycyjnych wydań książek

Jeśli ebook zawiera opisy, linki, nie trzeba ich przepisywać. Wystarczy nacisnąć odnośnik

Ebooka nie poplamisz i nie zniszczysz - jeżeli nie wykasujesz z nośnika nie zgubisz go.

Ebooki są pisane z odstępami między akapitami, co ułatwia ich czytanie.

Łatwość nawigacji polega również na tym, że można bardzo szybko odszukać poszukiwany fragment po licznych podtytułach

Łatwość wydrukowania, potrzebnego fragmentu publikacji

Tematyka zawierana w książkach elektronicznych jest rozległa w zasadzie w każdym temacie znajdzie się odpowiednia publikacja. Dla osób prowadzących działalność gospodarcza ciekawe okażą się poradniki biznesowe przedstawiające rozwiązania z zakresu księgowości, marketingu, zarządzania. Bogate w tytuły są również poradniki budowlane zawierające informacje na temat prawa budowlanego. Odrębną grupę stanowią poradniki elektroniczne „motywujące" zawierające informacje typu „jak stać się bogatym" „jak zarabiać miliony".

 Do sięgania do poradników zapraszamy każdego nie zależnie czy jesteś uczniem, studentem czy tez menadżerem każdy znajdzie coś dla siebie, a uzyskane informacje, wiedza na pewno będzie procentować.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena