Wybierając prezent dla teściów musisz wykazać się niemal wirtuozerią smaku, klasy i dobrego poczucia humoru w jednym. Jeśli Twoi teściowie lubią śmieszne prezenty to i tak uważaj zanim pójdziesz na całość i kupisz coś, co okaże się nietaktowne.

Data dodania: 2009-09-04

Wyświetleń: 3267

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Przy wyborze prezentu dla swoich teściów musisz się wykazać niemal wirtuozerią klasy, smaku, a także dobrym poczuciem humoru. Nawet w przypadku gdy teściowie lubią śmieszne prezenty, musisz uważać zanim pójdziesz na całość i kupisz im coś, co okaże się nietaktowne.

Dużo lepszym wyjściem jest zakup zestawu prezentów, który będzie połączeniem zarówno szacunku do nich, jak i oryginalnego poczucia humoru. Może być nim np. ramka na zdjęcia, w której zamieścisz fotografie rodzinne. Mogą to być zarówno zdjęcia Twoje i Twojego męża/żony, Waszych dzieci, jak również wspólne zdjęcia całej rodzinki. Taki wstęp do prezentu jest doskonałym sposobem na docenienie teściów i wyrażenie do nich szacunku. Podobnie zadziałają dyplomy dla super teścia i świetnej teściowej.

Jeśli wręczenie takiego wstępnego prezentu poprawiło teściom nastrój, możesz podarować humorystycznie zapakowane zawiniątko, w którym teściowie znajdą np. śmieszny fartuszek dla Pana domu czy kubek groźnej teściowej na poranną kawę. Podczas zakupu tego typu prezentów dla teściów pamiętaj o tym, że każdy wybrany przez Ciebie podarunek musi być wysublimowany, delikatny i jeśli zdecydujesz się na prezent ze sporą dawką poczucia humoru to zastanów się, czy teściowie na pewno mają podobne poczucie humoru do Ciebie i czy nie poczują się przez taki prezent urażeni.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena