Nowoczesne przedsiębiorstwa stawiające na szybki i łatwy dostęp do posiadanych dokumentów i zasobów, powinny zapewnić swoim pracownikom swobodną wymianę dowolnych dokumentów i informacji. Każda firma może to osiągnąć, decydując się na wdrożenie oprogramowania.

Data dodania: 2009-08-17

Wyświetleń: 2536

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Elektroniczny obieg dokumentów jest wydajnym i skutecznym narzędziem, które zostało opracowane jako aplikacja oparta o strony www. Dzięki nowoczesnej technologii, umożliwia trwałe obniżenie kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa, zwiększa optymalizację pracy i poprawia wydajność pracowników. Każdy użytkownik ma możliwość współtworzenia bazy dokumentów i jej aktualizacji, dzięki czemu powstaje cała historia zdarzeń.

Dzięki omawianemu oprogramowaniu usprawnia się proces wymiany informacji w firmie i ułatwiony jest dostęp osób uprawnionych do zgromadzonych zasobów. Elektroniczny obieg dokumentów pozwala na sprawniejsze zarządzanie informacjami, archiwizowanie danych na bieżąco i ograniczenie dublowania informacji. Możliwość pracy grupowej i tworzenia dokumentów w ramach zespołów roboczych zwiększa wydajności i mobilizację pracowników.

Elektroniczny obieg dokumentów zapewnia każdemu użytkownikowi własny panel, umożliwiający sprawną pracę z systemem, w zależności od roli i uprawnień przypisanych danej osobie. Dodatkowo każda z tych ról, może być rozszerzona o zadania umożliwiające mu wykonywanie dodatkowych operacji i czynności. Wszystko to oczywiście dzieje się pod czujnym okiem administratora, który wszystkim zarządza.

Tradycyjny obieg dokumentów powoli odchodzi w zapomnienie, ponieważ obecnie liczy się jakość i lepsza organizacja wewnętrznych działań firmy. Warto wziąć pod uwagę nowoczesne rozwiązania, ponieważ przekładają się one na lepszą obsługę klientów i partnerów biznesowych. Co jeszcze istotne - czas realizacji zleceń jest kontrolowany, wykonanie kolejnych etapów od siebie odseparowane, a gromadzona dokumentacja bezpieczna.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena