W dzisiejszych czasach, kiedy gotowanie urasta do rangi sztuki, prowadzący programy kulinarne uchodzą za prawdziwe gwiazdy showbiznesu. Dzięki kolekcjonerki.pl ty też możesz stać się jednym z nich.

Data dodania: 2009-07-29

Wyświetleń: 1863

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Na całym świecie programy kulinarne ściągają przed telewizory miliony widzów. Gordon Ramsay dzięki swojemu programowi kulinarnemu Hell's Kitchen, który swego czasu bił rekordy popularności, stał się prawdziwą gwiazdą uwielbianą przez rzesze wielbicieli. W Polsce największym zainteresowaniem cieszą się programy „Makłowicz w podróży”, „Pascal: po prostu gotuj” oraz „Kuchnia z Okrasą”.
W dzisiejszych czasach, kiedy gotowanie urasta do rangi sztuki, prowadzący programy kulinarne uchodzą za prawdziwe gwiazdy showbiznesu, tabloidy wciąż rozpisują się na temat ich prywatnego życia i zawsze otoczeni są przez tłumy fanów i wielbicieli.
Pomimo tego, iż każda stacja telewizyjna posiada w swojej ramówce programy o gotowaniu miejsca na kulinarnym rynku jest jeszcze sporo. Świadczy o tym wciąż rosnąca oglądalność programów i sprzedaż książek kucharskich. Nowością jest tu jednak pomysł na jaki wpadli twórcy serwisu kolekcjonerki.pl. Portal daje możliwość zwykłemu śmiertelnikowi poczuć się jak gwiazda swojego ulubionego programu kulinarnego.
Za pośrednictwem serwisu każdy, kto posiada choć szczyptę talentu, garść chęci i nieodpartą pokusę pokazania swoich umiejętności ma możliwość pochwalenia się swoimi umiejętnościami, poprzez umieszczenie na portalu filmu przedstawiającego swoje podboje kulinarne. Dla niektórych może okazać się to drogą do sukcesu medialnego, dla innych po prostu dobrą zabawą.
Pozostali użytkownicy serwisu oddając głosy na filmiki mogą wynieść „mistrza gotowania” na wyżyny świata kulinarnego lub sprowadzić domorosłego kucharza na ziemię. Nawet jeśli autor filmu nie wykorzysta swojej szansy na stanie się drugim Makłowiczem, to samo uczestnictwo w tym projekcie gwarantuje świetną zabawę, możliwość spojrzenia na siebie z dystansem oraz wygranie fantastycznych nagród w postaci np. w pełni wyposażonego kosza piknikowego, który świetnie nadaje się na niezapomniane wypady za miasto z przyjaciółmi.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena