A teraz przyznajcie koledzy - większość z was jest bardzo słaba w flirtowaniu z kobietami. Prawdopodobnie największe nieporozumienie związane z flirtowaniem i przyciąganiem kobiet przez mężczyzn jest stwierdzenie, że te umiejętność flirtowania każdy facet ma w genach od chwili narodzin. To jest bardzo dalekie od prawdy.

Data dodania: 2009-07-05

Wyświetleń: 4950

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

A teraz przyznajcie koledzy - większość z was jest bardzo słaba w flirtowaniu z kobietami. Prawdopodobnie największe nieporozumienie związane z flirtowaniem i przyciąganiem kobiet przez mężczyzn jest stwierdzenie, że te umiejętność flirtowania każdy facet ma w genach od chwili narodzin. To jest bardzo dalekie od prawdy. Mężczyźni, którzy wydają się być dobrzy w flirtowaniu i wyglądają przy tym naturalnie są tacy tylko dlatego, że ciężko pracowali nad zdobyciem swoich umiejętności. Czytaj dalej aby dowiedzieć się o dwóch metodach za pomocą których możesz opanować starożytną sztukę flirtowania, a co za tym idzie przyciągnąć uwagę każdej kobiety.

2 gwarantowane techniki flirtowania, które musisz znać

Technika #1. Komunikacja pozawerbalna

Dowiedziono, że język ciała mówi dużo więcej o danej osobie niż wypowiadane słowa. Kobiety są bardziej przyciągane przez mężczyzn, którzy wydają się nimi interesować na poziomie niewerbalnym.

Staraj się ciągle utrzymywać kontakt wzrokowy, ale nigdy się nie gap. To mogłoby być niegrzeczne. Kiedykolwiek mówisz, dotykaj ją w nieseksualne miejsca, takie jak łokieć, kolano czy dłonie. Pamiętaj, że tego typu kontakt będzie przypominał rodzinną bliskość tak długo aż nie stanie się nachalny.

Technika #2. Wysoka pewność siebie

Tą technika należy stosować głównie przy pierwszych kontaktach z kobietą czy na randce pierwszej. Każdy jest świadomy tego, że kobiety wolą facetów, którzy są pewni siebie. Generalnie chodzi o sposób w jaki ich osobowość jest przefiltrowywana przez podświadomość kobiet. To jest niebezpieczne, bo jeżeli przesadzisz z uosabianiem swojej pewności siebie, kobieta może Cię wziąć za zarozumialca.

Z tego powodu należy pokazać swoją pewność siebie w wyważonej formie aby nie przedobrzyć, co może zabić pociąg kobiety do Ciebie. Należy to robić z głową.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena