Kobiety wysyłają nam wiele sygnałów za pomocą mowy ciała ... Mężczyźni bardzo często albo źle albo w ogóle nie potrafią interpretować tych znaków. Dowiedz się w jaki sposób je odczytywać.

Data dodania: 2011-04-29

Wyświetleń: 15324

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nawet nie wiesz jak często kobiety potrafią wysyłać nam sygnały, które oznaczają szczere zainteresowanie. Większość mężczyzn albo to ignoruje, albo ma problemy z interpretacją tych sygnałów. Według psychologii ewolucyjnej to kobieta jest lepiej uwarunkowana do czytania mowy ciała niż mężczyzna, ponieważ podczas gdy mężczyzna szedł na polowanie, kobieta siedziała w jaskini opiekując się dzieckiem.

Często są takie momenty, w których zastanawiamy się co tak naprawdę myśli kobieta. Postanowiłem wypisać najpopularniejsze sygnały zainteresowania stosowane przez kobiety.

Spoglądanie na mężczyznę
Jeżeli kobieta patrzy na Ciebie nie odrywając wzroku to jest ewidentnie Tobą zainteresowana. Często są sytuacje, w których wchodzimy do jakiegoś pomieszczenia, a dwie kobiety zaczynają patrzeć na Ciebie i się uśmiechać. Przeciętny facet pomyśli o tym, że kobiety naśmiewają się z niego. Nic bardziej mylnego. To sygnał zainteresowania.

Oczy są zwierciadłem duszy. Warto wykorzystać ten fakt w interpretowaniu zachowań kobiet. Idąc ulicą lub jadąc środkiem komunikacji miejskiej można zauważyć, że często jesteśmy obserwowani. Kobiety bardzo często najpierw spoglądają na nas, starając się ocenić naszą atrakcyjność, by po chwili opuścić wzrok i przenieść go w inne miejsce. Robią to, ponieważ nie chcą wyjść na łatwe (szczególnie w miejscach publicznych). Jeżeli spoglądamy na kobietę można bardzo łatwo odczytać jej intencję:

Jeżeli patrzy na Ciebie, po czym odwraca wzrok na podłogę jest to prawie pewny sygnał, że jej się podobasz.Jeżeli spojrzy na Ciebie i odwróci wzrok na bok jest to sygnał, że może być Tobą zainteresowana.Gdy spojrzy na Ciebie i odwróci wzrok na sufit to oznacza brak zainteresowania.


Uśmiech
Jeżeli kobieta się do Ciebie uśmiecha to jest Tobą zainteresowana. Nawet jeżeli palniesz najgłupszą rzecz na świecie a ona zacznie się z tego śmiać to wychodzisz na plus


Zabawa włosami
Gdy zaczyna bawić się włosami jesteś w bazie. Jeżeli, natomiast gładzi się po włosach odchylając głowę do tyłu to stara się zachować dystans do Ciebie.


Szminka i malowanie ust
Sytuacja, w której kobieta wyjmuje szminkę i zaczyna się przy Tobie malować również może oznaczać znak, że chce się bardziej Tobie podobać. Często kobiety malują się przed pocałunkiem.
Dodatkowym sygnałem oznaczającym pożądanie jest oblizywanie ust.


Poprawianie ubioru
Podobnie jak w powyższym punkcie, poprawa ubioru jest oznaką, że kobieta chce Ci się bardziej podobać.


Dotyk
Dotyk może być zarówno przyjacielski jak i uwodzicielski. Jeżeli kobieta zaczyna Cię od pierwszych chwil niby nieświadomie dotykać za ramię, za rękę, za biodra to oznacza 100% sygnał zainteresowania.


Dłonie
Jeżeli kobieta skieruje do Ciebie wewnętrzną stronę dłoni, może to oznaczać, że zbudowałeś z nią dobry raport. Skierowanie i ukazanie zewnętrznej strony dłoni oznacza dystans.


Zabawa biżuterią
Gdy kobieta zacznie bawić się np. pierścionkiem albo kolczykiem oznacza to, że bardzo jej się podoba rozmowa z Tobą.


Robi to samo co Ty
Wyłapuj sytuacje, w których to kobieta podąża za Tobą. Jeżeli weźmiesz do ręki szklankę, a ona zrobi to samo to oznacza Twoje prowadzenie. Jest to znak zainteresowania.
To samo tyczy się postawy --> Jeżeli ona siedzi podobnie jak Ty to również oznacza, że zbudowałeś z nią bardzo dobry raport.

Wymieniłem najpopularniejsze sygnały zainteresowania. Oczywiście jest ich o wiele więcej. Najlepiej będzie jeżeli sam je przetestujesz.

Jak to napisał kiedyś Oscar Wilde: "Jeżeli chcesz wiedzieć co myśli kobieta, patrz na nią".

Licencja: Creative Commons
2 Ocena