Firma Coreproject sp. z o.o., organizator konferencji na terenie Polski, rozpoczęła 24 czerwca 2009 roku badanie ankietowe, na temat wpływu kryzysu finansowego na rynek konferencyjny. Celem badania jest sprawdzenie, czy załamanie rynków finansowych miało wpływ na rynek konferencyjny w Polsce.

Data dodania: 2009-06-25

Wyświetleń: 2082

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Ankieta stworzona przez Coreproject bada wpływ złej sytuacji gospodarczej na liczbę oraz zakres organizowanych konferencji. Do udziału w projekcie zaproszeni są wszyscy przedstawiciele biznesu, którzy mają styczność z organizacją konferencji. Dzięki naukowemu podejściu do problemu, Coreproject ma zamiar uzyskać wymierny obraz zmian rynku, wywołanych przez wahania koniunktury.

Z informacji zebranych przez pracowników Coreproject sp. z o.o., wynika, że tego typu badanie nie było do tej pory przeprowadzane, przez co cała branża działa niejako „po omacku”. Dzięki zebraniu wiarygodnych informacji z rynku, będzie możliwe dopasowanie swojej oferty do aktualnych warunków, przez co wzrośnie zadowolenie klientów, a także wzrosną obroty firm świadczących usługi, w ramach organizowania konferencji.

Promocja ankiety odbywać się będzie drogą internetową, poprzez portale społecznościowe, mailing, stronę internetową. Aby wypełnić ankietę należy kliknąć następujący link http://www.ankietka.pl/ankieta/27652/wplyw-kryzysu-na-rynek-konferencyjny.html . W celu uzyskania możliwie najpełniejszego obrazu sytuacji, firma Coreproject zwraca się z uprzejmą prośbą o promowanie ankiety przez czytelników artykułu.

Wyniki ankiety są jawne i w każdym momencie można je zobaczyć. Oficjalne podsumowanie badania zostanie opublikowane w formie artykułu w portalu artelis.pl oraz na oficjalnym blogu Coreproject sp. z o.o. – http://Coreproject.blog.pl .
Licencja: Creative Commons
0 Ocena