Do sieci partnerskiej VCC Systems - dostawcy zaawansowanych rozwiązań wideokonferencyjnych - dołączyła spółka integracyjna ITIGO. Dzięki umowie, ITIGO poszerzy swoją ofertę o zaawansowane wideokonferencje Emblaze-VCON.

Data dodania: 2009-06-18

Wyświetleń: 1974

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Rozwiązania Emblaze-VCON dopełniają gamę produktów, dzięki którym ITIGO od podstaw buduje u swoich klientów systemy informatyczne „pod klucz”. Z kolei dla VCC współpraca z ITIGO to kolejny etap budowania sieci partnerskiej, która ma skupiać integratorów i spółki informatyczne zainteresowane wdrażaniem rozwiązań wideokonferencyjnych. VCC Systems zapewnia swoim partnerom pełną pomoc techniczną i serwisową dla dostarczonych rozwiązań, a także wsparcie promocyjne.

„Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty wideokonferencji ze względu na coraz większe zainteresowanie naszych klientów takimi systemami. Jesteśmy przekonani, że nowoczesne rozwiązania usprawniające komunikację staną się w najbliższym czasie standardowym elementem środowiska informatycznego każdej nowoczesnej firmy. Ze względu na korzyści, związane z podniesieniem sprawności działania oraz oszczędność czasu i pieniędzy, wideokonferencje stanowią bardzo ciekawą ofertę na coraz bardziej wymagającym rynku" – mówi Marcin Giedroyć, Prezes Zarządu ITIGO Sp. z o.o.

Emblaze-VCON jest jednym ze światowych liderów w rozwoju i wdrażaniu rozwiązań, które umożliwiają prowadzenie zaawansowanych wideokonferencji, a także służą do tworzenia infrastruktury sieciowej i systemu zarządzania wideokonferencjami. Produkty Emblaze-VCON umożliwiają przekaz obrazu i dźwięku High Definition, prowadzenie konferencji wielopunktowych, współdzielenie danych, nagrywanie i streaming. Rozwiązania Emblaze VCON wyróżnia także cena, która z reguły jest niższa - przy tej samej lub nawet większej funkcjonalności - niż konkurencyjnych produktów. Na świecie z produktów Emblaze-VCON korzysta blisko tysiąc firm, w tym m.in. producenci samochodów Renault (na całym świecie) i BMW (w Niemczech, Japonii i Malezji), armia francuska, Agencja Bezpieczeństwa Narodowego w Meksyku, jednostki administracji publicznej w USA.

ITIGO sp. z o.o. specjalizuje się w wykonawstwie systemów informatycznych pod klucz. Firma zarządza projektami informatycznymi od przeprowadzenia analizy biznesowej przedsięwzięcia i oceny systemowej poprzez projektowanie, produkcję oraz wdrożenie finalnego rozwiązania. ITIGO zapewnia także serwis i helpdesk dla swoich wdrożeń. Usługi ITIGO sprawdziły się w jednostkach reprezentujących tak odmienne branże, jak m.in.: branża petrochemiczna, handel detaliczny, telekomunikacja czy służby komunalne. Więcej informacji na temat ITIGO można znaleźć pod adresem: http://www.itigo.pl.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena