Witam bardzo serdecznie. Nazywam się Arkadiusz Szuba moja historia z biznesem zaczęła się po wakacjach 2008 r, gdzie znalazłem w internecie książkę Roberta Kiyosakiego "Bogaty ojciec, biedny ojciec" dostałem szoku. 

Data dodania: 2009-05-28

Wyświetleń: 3057

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

"Moja długa droga do biznesu"
Witam bardzo serdecznie. Nazywam się Arkadiusz Szuba moja historia z biznesem zaczęła się po wakacjach 2008 r, gdzie znalazłem w internecie książkę Roberta Kiyosakiego "Bogaty ojciec, biedny ojciec" dostałem szoku.

Wszystkie wartości jakie wyznawałem do tej pory uległy zmianie(oczywiście te biznesowe).

Zawsze marzyłem o znalezieniu dobrej pracy. Chciałem otworzyć swoją firmę, ale wiem że gdybym nie przeczytał tej książki nic w moim życiu nie zmieniło by się, ale co w moim życiu się zmieniło opisze w dalszej części artykułu.

Następną książką Kiyosakiego była "Kwadrant przepływu pieniędzy". Dzieliła ludzi na cztery grupy P-pracownicy( bezpieczna praca na etacie, żyli głównie od wypłaty do wypłaty) S-samo-zatrudnieni (głównie lekarze, dentyści i ludzie którzy mają swój biznes, mają pieniądzę, ale nie mogą ich wykorzystać gdyż mają mało czasu na to) B-bizmesmeni(byli to ludzi posiadający duże biznesy) I-inwestorzy(ostatni etap, ludzi Ci są najbogatszymi na świecie).

Zawsze chciałem być niezależnym finansowo i pomagać innym w osiągnięciu sukcesu, oraz otworzenia ich własnego biznesu.

I w końcu doszedłem do trzeciej książki Roberta "Szkoła biznesu" książka była poświęcona marketingowi wielopoziomowego(MLM). Proszę tylko nie mylić z piramidą finansową, która w Polsce jest zabroniona. MLM polega na sprzedaży produktów poza sieciami sklepowymi, gdzie towar wędruje od producenta do dystrybutora.

Pomyślałem sobie tak: "co mi szkodzi spróbować". Marketing sieciowy jest taką formą biznesu, która nie wymaga dużych nakładów finansowych, oraz czasu, która jest przeciwieństwem pracy na etacie..

Musiałem więc rozejrzeć się za firmami działającymi w MLM w Polsce. Należy dobrze się zastanowić przed wyborem odpowiedeniej firmy. Pisałem na forac, pytałem liderów sprzedaży MLM. Wybrałem sobie 3 firmy, które wydały mi się najlepszymi dla mnie były to: Akuna(branża zdrowia), Fm Group(perfumy), Oriflame(kosmetyki) z tych trzech firm wybrałem jedną była to Fm Group.

Wydała mi się najlepszą firmą, ponieważ miała prosty plan marketingowy i wiedziałem że dobrze będę się czył w tej firmie. Wstąpiłem do firmy wykupiłem zestaw startowy w którym znajdowały się katalogi próbki perfum itp. Zestaw wrócił mi się bardzo szybko perfumy bardzo dobrze się sprzedawały. W panie marketingowym przeczytałem również, że mogę budować swoją sieć dystrybutorów. Spróbowałem i nie żałuję. Na początku zapisałem kilka osób.

Pomyślałem sobie biznes fajnie się kręci, dlaczego go nie rozwijać. Zainwestowałem więc w stronę internetową (chętnych zapraszam http://feel-more.pl/ ) w reklamę itp. i doszedłem naprawdę daleko z firmą Fm Group. Już osiągnąłem wiele i wiem że za rok będę jeszcze więcej zarabiał.

Podsumowując
Marketing sieciowy nie jest dla każdego. W tym biznesie jest najwięcej krytyki. Ludzie, którzy byli w tym biznesie jakiś czas i nic nie osiągali głoszą złą opinie o tym biznesie jakim jest MLM.
Dlatego Jeśli nie poświęcisz czasu na budowanie swojego biznesu nie chcesz pomagać innym w osiągnięciu sukcesu MLM nie jest dla Ciebie odpowiednim biznesem znajdź sobie praće na etacie. W MLM wygrywają ludzie z pasją, którzy patrzą w przyszłość i planują.


Dziękuję za przeczytanie tego artykułu mam nadzieję że pomogłem .
Pozdrawiam i życzę sukcesu w MLM.
Jeśli ktoś jest zainteresowany, bądź ma jakieś pytania zapraszam do rozmowy osobiście bądź poprzez telefon
tel. 723-764-295
e-mail: [email protected]

Licencja: Creative Commons
0 Ocena