Dlaczego tak ważnym elementem jest projekt stron, oraz na co ma on wpływ. Przekonaj się o tym jak strona internetowa powinna być profesjonalnie przygotowana. 

Data dodania: 2010-12-13

Wyświetleń: 2284

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Strona internetowa jak się ostatnio okazuje to podstawowy element do tego, by móc zaistnieć w Internecie. Zaistnieć w Internecie można na wiele sposobów, ale najlepszym na to sposobem jest posiadanie własnej strony internetowej, dzięki to której możemy stać się bardzo popularni. Podstawowym elementem jest projekt strony bez którego ciężko będzie nam wykonać stronę www.

Jak się okazuje darmowa strona www wcale nie musi być gorsza od strony, która będzie wykonana przez profesjonalną firmę, która na co dzień zajmuje się tworzeniem stron. Dobrze wykonany projekt może zapewnić nam dużo użytkowników, oraz będziemy musieli mniej zrobić zmian w przyszłości. Najważniejsze elementy, które powinien zawierać projekt to:

-treść- to jeden z najważniejszych czynników, dlatego też, jeżeli chcemy być wiarygodni, oraz chcemy przekazać coś sensownego powinniśmy zwrócić uwagę na to co znajduje się na naszej stronie. Najlepszym rozwiązaniem jest znajomość tematyki. Możemy również zlecić napisanie tekstów na stronę osobie, która zajmuje się pisaniem takich tekstów na stronę. Pamiętajmy, o tym, że treści na stronie nie będziemy często zmieniać, dlatego też powinna ona być wykonana raz, a dobrze

-układ strony- to kolejny ważny element, jeżeli będziemy mieli wizję naszej strony jak ma wyglądać i jak będą się poruszać po niej Internauci to bardzo dobrze, jednak, gdy nie wiemy jak będą reagować oni na naszą stronę. Warto jest przeglądnąć strony konkurencji i zobaczyć jak wygląda nawigacja strony. Nie piszę o, żeby kopiować od nich wszystko, jednak może znajdować się tam wiele pomocnych sytuacji, które mogą nam pomóc. Do układu strony możemy również zaliczyć podstrony. Przed wykonaniem należy podać liczbę podstron i w jakim menu będą się znajdować.

-grafika- to również ważny element, jednak nie najważniejszy, ale jeżeli grafika na stronie będize brzydka i odrażająca nikt nie będzie chciał nas odwiedzać. Przede wszystkim internatów należy zachęcić do dalszego przeglądania strony w takim przypadku grafika może znacznie nam pomóc. Grafika ma przede wszystkim pasować do treści naszej witryny.

Podsumowując na koniec myślę, że większość osób będzie wiedziała jak zrobić stronę internetową i to jak dobrze wykonać projekt strony. Pamiętaj to podstawa, dlatego zaczynaj tworzyć swoją stronę właśnie od projektu. 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena