W artykule pisze o tym dlaczego zdecydowałem się założyć TopListę stron o zarabianiu w internecie.

Data dodania: 2009-04-04

Wyświetleń: 2193

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Przeprowadziłem jakiś czas temu rozmowę z pewną osobą - rencistką. Prosiła mnie bym jej pomógł, siedzi całymi dniami w domu - ma jakieś problemy z chodzeniem. Próbowała znaleźć jakąś możliwość zarabiania w internecie.

Na dzień dobry zobaczyłem zakupiony przez nią 'pakiet na zarabianie' - jakieś chałupnictwo internetowe, nie wiem dokładnie co to było. Mówiła ze zapłaciła za to jakąś tam wkwote - z tego co pamiętam ok 50 zł. W pakiecie przysłali jej kilka plików html ze statyczną stroną o jakimś chałupnictwie. Miało to jej zapewnić dodatkowy dochód... Przeżegnałem się - nie wiem gdzie tacy cwaniacy się rodzą.

Po krótkim wywiadzie przyznała się jak na to trafiła, wpisała w internecie haslo 'zarabianie w internecie' i po jakimś czasie poszukiwań trafiła to tu tam, no i tak jakoś wyszło, że postanowiła zacząć zarabiać przez internet właśnie przy pomocy tego pakietu.

No cóż fakt faktem, wpisując w internecie hasło zarabianie w internecie trafimy na... - sam zobacz.

W każdym razie postanowiłem to zmienić. Sposób będzie może trochę stary - będzie to TopLista :) ale myślę uda mi się coś zdziałać z Twoją pomocą (dodaj swoją stronę jeśli posiadasz).

TopListę "zarabianie w internecie" będę osobiście subiektywnie moderował i dodatkowo powoli pozycjonował - pisząc to tu to tam o niej.

Stronka będzie partnersko neutralna - nie będzie na niej linków z ID partnerskim, aby jednak chciało mi się o nią dbać i było za co opłacić abonament umieściłem link do mojej książeczki/bloga i jak się znajdzie jakiś chętny sprzedam miejsce na banerek (jednak z tym samym zastrzeżeniem bez linków partnerskich).

Więcej w regulaminie.

Zachęcam więc wszystkich prowadzących strony o programach partnerskich do zaistnienia w niej :) Przygotowałem mały buttonik do głosowania - choć w razie potrzeby można zrobić swój :)
Licencja: Creative Commons
0 Ocena