Nie jest dla nikogo tajemnicą , że obecnie bardzo modne stało sie zarabianie przez Internet . Szczególnie w Programach Partnerskich....

Data dodania: 2007-07-01

Wyświetleń: 8546

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 7

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

7 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nie jest dla nikogo tajemnicą ,że obecnie bardzo modne stało sie zarabianie przez Internet . Szczególnie w Programach Partnerskich.

Przystępując do Programu Partnerskiego stajesz się pośrednikiem między sprzedawcą (właściciel PP) i klientem.
Poprzez swój serwis WWW , blog , ministrony , mailing itp kierujesz potencjalnych klientów do stron ofertowych i jeżeli dokona on zakupu otrzymasz należna Ci prowizje partnerską . A gra warta jest świeczki , bo nie raz prowizje dochodzą do 40 procent ceny oferowanego towaru.

Programem Partnerskim w którym najwięcej zarobiłem jest Złoty Program Partnerski Wydawnictwa " Złote Myśli" .
W ofercie wydawnictwa znajdują się znakomite poradniki które wydano w formie elektronicznej ( tzw. ebook) . Wybór jest ogromny , więc nie będzie problemu z dopasowaniem ebooków by promować je na swojej stronie WWW , blogu czy ministronach.

Za sprzedanego ebooka z Twojego polecenia otrzymasz prowizje nawet w wysokości do 40 procent jego ceny .
w ZPP jest także drugi poziom , to znaczy , że otrzymasz także procent od sprzedaży partnera , który trafi do programu partnerskiego z Twojego polecenia . (10 -20 procent)

Co robić , aby aktywnie zarabiać (czytaj zarabiać konkretne pieniądze ) ?

Na początek odpowiedzmy sobie na pytanie :

Czego internauta szuka w sieci ?

Jak myślisz czego ?

Informacji !


A więc stworzenie kopi księgarni Złotych Myśli tylko ze swoimi linkami partnerskimi nic nie da . Takich stron jest masa i tylko nieliczni partnerzy , którzy promują ebooki w ten sposób coś zarabiają Internauta gdy wejdzie na taką stronę , szybko z niej wychodzi. On szukał konkretnej informacji , a nie ebooków , no chyba że jakiś go szczególnie zainteresuje , ale to wyjątek :) , Przeważnie wizyta na takiej stronie kończy się jednym: KLIK na dowidzenia !

Aby zarabiać w programach partnerskich potrzebny jest dobry pomysł na stronę , systematyczność , praca i cierpliwość.

No dobra jeżeli internauta szuka informacji , to zastanów się co możesz mu zaoferować ? , czy jest dziedzina w której czujesz się mocny ? , wiedza , którą chciałbyś się podzielić z innymi ?

Podam Ci przykład :

Jesteś np. propagatorem zdrowego stylu życia , zdrowo się odżywiasz , uprawiasz sporty itp.Dlaczego miałbyś nie podzielić się swoja wiedzą na ten temat z innymi ? Wiele osób szuka informacji na ten temat.
Stwórz swój serwis WWW , bloga tematycznego , pisz artykuły , porady , umieszczaj ciekawostki , a przy okazji polecaj ebooki o zdrowiu ,których w Złotych Myślach nie brakuje. Jeżeli będziesz pisał rzeczowo , ciekawie , to ludzi napewno zainteresują publikacje , które im poleca ekspert ( bo za takiego będą Cię uważać) . A to już krok do tego żebyś zaczął zarabiać.

Dlaczego nie połączyć przyjemnego ( zarabianie pieniędzy ) z pożytecznym ( pomoc ludziom). Rozumiesz ? Zastanów się napewno jest coś co Cię szczególnie interesuje , Twoje hobby , Twój konik , Twoja pasja . Więc podziel się nią z innymi i zacznij zarabiać w Złotym Programie Partnerskim !

No i na koniec , bardzo ważna sprawa POZYCJONOWANIE !

Przecież twoja strona czy też blog muszą być widoczne w sieci , internauci muszą się jakoś o Tobie dowiedzieć , jakoś trafić na twój serwis.

Najprościej wypozycjonujesz stronę dodając ją do katalogów ( ale bez przesady , najwyżej do kilku dziennie , bo możesz dostać bana za spam wyszukiwarkowy i twoja strona zniknie z sieci na trzy miesiące , a tego nie chcemy :). Dodawaj link tylko do katalogów z wysokim PR , najlepiej PR 4 i wyżej )

Możesz , a nawet powinieneś publikować swoje artykuły w serwisach w których publikując artykuł wyrażasz zgodę na to ,żeby inni przedrukowali go u siebie na stronę.(np. w Artelis.pl czy Artykularnia.pl) W zamian osoba , która chce Twój artykuł umieścić u siebie musi dodać Twoją stopkę autorską.
W takiej stopce umieszczasz swoje imię i nazwisko , a także adres Twojego serwisu . Jeżeli będziesz pisał ciekawe artykuły wiele osób napewno zechce umieścić je na swojej stronie , a wiec zyskasz linki do swojej strony (wyższa pozycja w wyszukiwarkach) ,ale także miano eksperta , Twoje imię , nazwisko będzie znane , nie będziesz anonimowy. Więcej o pozycjonowaniu przeczytasz w ebooku Sławomira Gdaka "Pozycjonowanie dla początkujących".

Mam nadzieje , że chociaż trochę przybliżyłem Ci sposób promocji ebooków w Złotym Programie Partnerskim ?

A teraz partnerze do dzieła !

(P.s info do usunięcia : Jesteś partnerem ZM , możesz zamienić link partnerski na swój)
Licencja: Creative Commons
7 Ocena