Już niewielkie kwoty pieniędzy, które będziesz odkładał regularnie co miesiąc, mogą po latach przynieść Ci znaczące zyski.

Data dodania: 2018-08-24

Wyświetleń: 1068

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Uwaga! Ale musisz to robić systematycznie, a zebrane środki przeznacz tylko na inwestycje, które przyniosą Ci bezpieczny oraz gwarantowany zysk.

 

Inwestowanie w obligacje skarbowe


Obligacje skarbowe są jedną z najbezpieczniejszych inwestycji.  Zdobyły sobie grono wiernych odbiorców, którzy dzięki nim bezpiecznie i wygodnie pomnażają swoje oszczędności.

Uwaga! Inwestując swoje pieniądze w obligacje skarbowe nie będziesz musiał się martwić ich kursem ani śledzić na bieżąco wykresów. Wypłata wkładu inwestycji oraz odsetek zawsze gwarantowana jest przez Skarb Państwa. Możesz też w każdej chwili wycofać się z inwestycji, inkasując przy tym narosły zysk.
 

Rodzaje obligacji skarbowych


Do wyboru masz 4 rodzaje obligacji skarbowych (2-,3-,4-i 10-letnie).

Uwaga! Szczególnie atrakcyjne są 10-letnie, które są najwyżej oprocentowane, a jednocześnie możesz w nie inwestować poprzez konto IKE, a to oznacza, ze zysk nie podlega opodatkowaniu, a co najważniejsze konstrukcja ich oprocentowania gwarantuje, że zysk ten będzie zawsze większy od inflacji, a coroczna kapitalizacja odsetek dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność.

Wszystkie rodzaje obligacji skarbowych mają kilka wspólnych cech. Sprawiają one, że obligacje doskonale sprawdzają się, jak narzędzie systematycznego oszczędzania pieniędzy.

Uwaga! Wszystko to sprawia, że obligacje skarbowe są jedną z najlepszych dostępnych obecnie inwestycji na rynku. Dzięki nim możesz w pełni bezpiecznie i wygodnie zaplanować swoją dostatnią przyszłość.
 

Jak kupić obligacje skarbowe?


Obligacje są łatwo dostępne. Możesz je kupić w każdym oddziale PKO Banku Polskiego i POK Domu Maklerskiego PKO BP.

Możesz też bez problemu nabyć je przez internet (za pomocą infolinii telefonicznej oraz konta Inteligo). Wystarczy już 100 PLN, byś mógł zainwestować w każdy z rodzajów obligacji detalicznych.

Uwaga! Konstrukcja oprocentowania 4-letnich i 10-letnich obligacji skarbowych gwarantuje zysk powyżej inflacji.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena