Strona WWW jest bardzo ważnym elementem we współczesnej reklamie. Aby utworzyć stronę WWW można zastosować między innymi podane poniżej programy.

Data dodania: 2009-03-30

Wyświetleń: 2355

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Strona WWW jest bardzo ważnym elementem we współczesnej reklamie. Aby utworzyć stronę WWW można zastosować między innymi podane poniżej programy.

Dreamweaver CS3 jest profesjonalnym rozwiązaniem do tworzenia zaawansowanych stron i aplikacji internetowych. Od wielu lat należy do ścisłej czołówki edytorów, które łączą wizualizację tworzonego projektu wraz ze wsparciem dla technologii ColdFusion, PHP5, ASP, ASP.NET i JSP. To najnowsza wersja umożliwiająca łatwe dodawanie oraz edycję elementów opartych o technologię AJAX dzięki wykorzystaniu platformy Spry. W wersji CS3 wprowadzono integrację z innymi aplikacjami CS3, dzięki czemu możliwe jest wygodne przenoszenie plików pomiędzy aplikacjami za pomocą metody kopiuj/wklej. Adobe Device Central pozwala zobaczyć podgląd projektu na różnego rodzaju urządzeniach.
Nvu 1.0 PL

Jeśli tworzenie stron www jest CI obce skontaktuj się z ekspertami w tej dziedzinie.


Program do tworzenia stron internetowych
, który jest bezpłatną alternatywą dla popularnego Microsoft FrontPage i Adobe Dreamweaver. Nvu może pracować w graficznym trybie WYSIWYG (What You See Is What You Get - To Co Widzisz Jest Tym Co Otrzymasz), dzięki czemu tworzenie stron nie wymaga znajomości języka HTML. Wstawianie poszczególnych elementów takich jak tekst, obrazki czy linki jest tak łatwe jak tworzenie dokumentu w edytorze tekstu, a wyniki pracy są od razu widoczne na ekranie. Nvu sprawdzi także w zastosowaniach półprofesjonalnych dzięki generowaniu bardzo dużej jakości kodu HTML, obsłudze XHTML, wbudowanemu edytorowi arkuszy styli CSS, menedżerowi witryn (z wbudowanym klientem FTP) i wielu innym możliwościom.
Flex Builder 3.0.2

Adobe Flex to platforma pozwalająca na przygotowywanie zaawansowanych aplikacji internetowych bazujących na popularnej technologii Adobe Flash. RIA wykorzystują potencjał nowoczesnych komputerów, całością obliczeń (interakcja, filtrowanie danych itp.) obarczony jest komputer klienta, dzięki czemu zwalnia zasoby serwera oraz obciążenie łącz. Edytorem tego środowiska jest Flex Builder oparty na Eclipsie, w którym projekty tworzyć można za pomocą języków ActionScript 3.0, a także znaczników MXML. Pakiet wyposażony jest w zaawansowane moduły: Flex Data Services (obsługa zaawansowanej wymiany i synchronizacji danych) oraz Flex Charting (odpowiedzialny za wizualizacje dynamicznych statystyk).

Licencja: Creative Commons
0 Ocena