Chomikuj to połączenie wirtualnego dysku z portalem społecznościowym. Użytkownicy tego portalu zgromadzili już ponad 200 mln plików. Na chomikach możesz znaleźć niemalże wszystko.

Data dodania: 2009-03-30

Wyświetleń: 6728

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 2

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Chomik to wirtualny dysk o nieograniczonej pojemności, na którym możesz gromadzić swoje pliki. Chomikuj filmy, mp3, e-booki, zdjęcia, programy, dokumenty i co tylko zechcesz. Wrzucone pliki możesz udostępniać znajomym a także ściągać pliki z innych chomików.

Aby rozpocząć, wystarczy tylko założyć darmowe konto. Rejestracja jest bardzo prosta i jak sprawdziłem z zegarkiem w ręku, trwa 28 sekund. Na dobry początek otrzymasz 50 MB transferu za samo dołączenie do społeczności chomika.

Dlaczego naprawdę warto?

- możesz chomikować na swoim koncie ulubione filmy, mp3, gry, ebooki, programy, zdjęcia z innych chomików

- masz dostęp do ponad 200 000 000 (dwieście milionów!) plików - tyle ich jest na chomikach

- możesz tworzyć swoje własne albumy zdjęć i udostępniać je znajomym

- możesz ukrywać niektóre foldery i zabezpieczać je hasłem, aby oprócz Ciebie nikt inny nie miał do nich dostępu. Przyznasz że nie wszystko można pokazać w Internecie;)

- możesz oglądać filmy bezpośrednio na stronie internetowej za pomocą chomik video

- możesz również zarabiać dobre pieniądze w programie partnerskim chomika - Zobacz przykładowy screen z zarobków

Podsumowując, po sukcesie naszej-klasy mamy do dyspozycji kolejny, niezwykle użyteczny serwis z elementami portalu społecznościowego. I dobrze, coraz więcej ludzi w Polsce korzysta z Internetu, coraz więcej plików czy dokumentów jest nam potrzebnych w codziennym życiu. Warto je przechowywać w bezpiecznym miejscu na wypadek awarii komputera lub uszkodzenia dysku.

Klikając tutaj, możesz bezpłatnie założyć swój własny, wirtualny dysk internetowy.

Po założeniu konta na chomiku możesz edytować w tym artykule linki i umieścić własne, np. partnerskie. Warto skorzystać, szczególnie gdy zdecydujesz się również przystąpić do programu partnerskiego chomika.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena