Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Jestem absolwentką Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie i Akademii Ekonomicznej w Krakowie. W wieku 24 lat zostałam Zastępcą Dyrektora ds. Ekonomiczno - Eksploatacyjnych w Zespole Opieki Zdrowotnej w Tuchowie, a w wieku 27 lat objęłam stanowisko Skarbnika Gminy Tuchów i do dziś nim jestem. Niedawno nawiązałam współpracę z firmą "MM - Druki dla Skarbnika i nie tylko"; traktuję to jako nowe doświadczenie życiowe, świetną zabawę i odskocznię od codziennych obowiązków służbowych.

Moja praca to

Od ośmiu lat pracuję w Urzędzie Miejskim w Tuchowie jako Skarbnik. Oprócz sprawowania kontroli nad finansami, czynnie włączam się w organizację pracy i wdrażanie nowych rozwiązań, w celu podnoszenia standardów obsługi klienta.

Moje zainteresowania

Moją pasją jest przezwyciężanie napotkanych trudności, poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. W wolnym czasie chętnie zwiedzam świat z tylnej kanapy motocykla, a moim ulubionym kierunkiem podróży są Bałkany

Po Artelis spodziewam się…

Artelis, to kreatywni ludzie, ciekawe artykuły, dobra rozrywka - tego własnie poszukuję w sieci :)

Lubię gdy...

Na co dzień lubię pracować w zespole, stawiać czoła nowym wyzwaniom.

W ludziach cenię...

Uczciwość, szczerość i sumienność

Pokaż więcej
Twoje życie jak autobus

Twoje życie jak autobus

Wyobraź sobie, że Twoje życie jest jak autobus. Jak wygląda i gdzie zmierza, zależy tylko od Ciebie. Może być jak piękny, nowoczesny autokar przemierzający tysiące kilometrów po całej Europie. A może być jak przebrzmiały, brudny psujący się PKS, który ledwo dowlecze się do pobliskiego przystanku.

Profil

Magdalena Marszałek

Autor
Napisz wiadomość

Jestem absolwentką Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie i Akademii Ekonomicznej w Krakowie. W wieku 24 lat zostałam Zastępcą Dyrektora ds. Ekonomiczno - Eksploatacyjnych w Zespole Opieki Zdrowotnej w Tuchowie, a w wieku 27 lat objęłam stanowisko Skarbnika Gminy Tuchów i do dziś nim je ...

Artykułów:
15
Kod partnerski:
/p:30492

Data urodzenia:
1978-01-23
Dołączył:
2013-07-07 14:09:32
Miasto:
Tuchów
Województwo:
Małopolskie

Ostatnie logowanie:
26-06-2015