Jeśli uważasz, ze nie jesteś tak interesujący dla kobiet, jakbyś tego chciał, to przeczytaj ten artykuł

Data dodania: 2009-02-12

Wyświetleń: 3329

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative CommonsPraktycznie codziennie dostaje maile od facetów, którzy uważają, że nie mają nic ciekawego do powiedzenia - są nudni nieinteresujący dla dziewczyny. Mówią, że w ich życiu nic się nie dzieje, a oni sami nie mają niczego interesującego chociaż do opowiedzenia, co mogłoby ciekawić kobietę. Prawda jest jednak zupełnie inna. Tak naprawdę kobietę może zainteresować w Tobie dużo więcej rzeczy, niż Ty uważasz, że „powinny” lub nie powinny ją interesować. Tak naprawdę kobietę może zainteresować to, co jest dla Ciebie pasją i wywołuje entuzjazm. Niezależnie czy będzie to sklejanie modeli, czy prowadzenie akwarium. Kobiety uwielbiają, kiedy facet ma pasje i lubią słuchać, kiedy on z entuzjazmem o tym opowiada.

Być może zadajesz sobie teraz pytanie, jak mam mówić o czymś z pasją i entuzjazmem? O czym niby mam mówić? Na jakie tematy? Odpowiedź jest prosta. Poruszaj te tematy, które są dla Ciebie fascynujące. Nie, nie oznacza to, że masz gadać cały czas o piłce nożnej albo o nowej zbroi, którą zdobyłeś w grze. Chodzi tutaj o to, aby mieć w swoim życiu coś, co Cię fascynuje i co jest ciekawą częścią Ciebie.

No dobra, a co, jeśli ktoś nie ma żadnego hobby albo nie ma czasu na rozwijanie swojej pasji?

Tak naprawdę zawsze się znajdzie trochę czasu i chociażbyś nie wiem, jak był zawalony pracą, to znajdzie się chwila na rozwijanie swojej pasji. Jednak jeśli już naprawdę nie wiesz co robić, to możesz po prostu czytać o tym, co Cię interesuje. Czytanie to doskonały sposób na to aby pogłębiać swoją pasje i zdobyć nowe.

Dzięki internetowi możesz praktycznie codziennie poznać coś fascynującego i uczynić to częścią swojego życia. Możesz czytać o surfingu, wspinaczce, skokach spadochronowych, psychologi sukcesu, obcych kulturach dosłownie o wszystkim i poznawać te tematy. Znajdując ciekawostki, wyszukując mało znane fakty, zaraz zaczniesz stawać się bardziej ciekawym facetem, bo zawsze będziesz potrafił powiedzieć coś ciekawego.
surf
Pamiętaj, co mówiłem, jeśli potrafisz opowiadać o czymś, w fascynujący sposób i z pasją natychmiast plusujesz sobie w oczach kobiety, nawet jeśli ona wcześniej nie interesowała się tym tematem.

Przykładowo od jakiegoś czasu zacząłem interesować się relacjami międzyludzkimi, tym wszystkim, co wpływa na nasze zachowanie. Zacząłem czytać książki na ten temat, znalazłem kilka ciekawych filmików itd. Szybko stało się to częścią mnie i wcale nie musiałem chodzić na uniwersytet i kończyć psychologie, aby móc porozmawiać z dziewczyną na temat tego np. jak działamy jako ludzie i jakie mamy wspólne cechy ze zwierzętami.

W jaki sposób ty możesz znaleźć sobie temat, którym będziesz zafascynowany i uczynić z tego własną pasję?

To proste. Każdy z nas ma kilka rzeczy, które chciałby w życiu zrobić albo które go interesują, a którymi się nie zajmuje. Przykładowo ja bym chciał pojechać do Japonii i poznać ich styl życia oraz nauczyć się surfingu. Czy to wymaga ode mnie pojechania do Japonii i rzeczywiście nauczenia się surfingu, żebym mógł z pasją o tym dyskutować z dziewczyną i żeby ona zaraziła się tym entuzjazmem ode mnie?
Oczywiście, że nie.

Wystarczy bardziej się zainteresować tymi tematami. Poczytać trochę, może obejrzeć jakiś film. Poznać ciekawostki na ten temat.

Rozmawiając z dziewczyną na takie tematy, szybko zacznie wychodzić, że ona też ma coś, co zawsze chciałaby zrobić, ale przeważane wstydzi się nawet o tym pomyśleć (prawie każdy tak ma). Jeśli uda Ci się sprawić, że ona sama się podzieli tym i zacznie też mówić z entuzjazmem, co by chciała zrobić, to genialnie. Dziewczyna natychmiast zacznie Cię kojarzyć z bardzo pozytywnymi rzeczami w swoim życiu, bo dzięki Tobie poczuła do czegoś entuzjazm i radość, a to na pewno ułatwi Ci podrywanie wymarzonej dziewczyny . (Pamiętaj, kobiety lubią mężczyzn za uczucia, jakie do nich czują i jakie oni potrafią u nich wywołać).

Dobra teraz działamy

Wypisz listę rzeczy, które chciałbyś w życiu zrobić. Pisz o wszystkim nawet najbardziej szalonym. Pisz przez jakieś 10 minut. Masz już?
Jeśli chciałeś skoczyć na spadochronie, zorientuj się gdzie można to zrobić. Będziesz zaskoczony jak czasami tanio i szybko można spełnić niektóre swoje marzenia.
Jeśli chciałeś zdobyć wielką górę, to możesz zacząć od pójścia na skałkę wspinaczkową w swoim mieście.

Nawet jeśli zaczniesz rozmawiać z dziewczyną, zanim jeszcze zaczniesz spełniać swoją pasję, to nic nie szkodzi. Wystarczy, że opowiesz jej, jakie masz plany i co chciałbyś w przyszłości zrobić.

Pamiętaj też, że kiedy rozmawiacie o jakiejś pasji, staraj się nie skupiać na jakiś szczegółach czy technikaliach. Skup się na czymś ogólnym, do czego może się odnieść także dziewczyna i co ją też może zainteresować.

Przykładowo, jeśli chcesz skoczyć na spadochronie to nie mów, że chcesz zobaczyć jak to jest, kiedy pędzisz z prędkością 200km/h i nie wiesz czy spadochron się otworzy. Powiedz lepiej, że chciałbyś przez chwile zobaczyć jak to jest, lecieć sobie zupełnie swobodnie, gdzie nie jesteś w stanie na nic oddziaływać i widzisz te wszystkie piękne widoki.

Kiedy wdrożysz te porady w swoje życie, zobaczysz, że nie tylko znacznie bardziej będziesz interesujący dla kobiet, ale też sam będziesz miał ciekawsze życie, zamiast siedzieć tylko i grać na kompie. Dodatkowo dzięki tym wszystkim pasjom i zainteresowaniom wcale nie będziesz musiał stosować jakiś wyszukanych technik podrywu, żeby zainteresować sobą dziewczynę – po prostu będziesz interesujący.

Jeszcze małe ostrzeżenie. Uważaj, żeby nie przesadzać. Fajnie się słucha o czyjejś pasji, ale przeginanie i opowiadanie godzinami o samym sobie to przesada. To nie ma być monolog narcyza zakochanego w sobie, ale dialog dwóch entuzjastów zafascynowanych czymś.


Nie chcesz, żeby dziewczyna Cię wyśmiała, kiedy będziesz ją poderwać, bo nie wiesz nawet o czym rozmawiać? Wejdź na mojego bloga tam dowiesz się jak tomu zapobiec Podrywanie dziewczyn
Licencja: Creative Commons
0 Ocena