W ciągu ostatnich lat coraz częściej sięgamy po dobrodziejstwa natury. Kładziemy większy nacisk na zdrową, ekologiczną żywność, kosmetyki nie testowane na zwierzętach, segregowanie śmieci oraz propagujemy zdrowy tryb życia.

Data dodania: 2009-01-05

Wyświetleń: 2475

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Dlatego tez producenci oferujący sprzęt fitness również skłonili się ku naturze.Zaprojektowali oni urządzenie, które łączy ze sobą tradycyjny ergometr wioślarski z właściwościami jakie do tej pory zarezerwowane były jedynie dla sportowców pływający łódkami. Waterrower to nowy wymiar aktywności fizycznej.
To wyjątkowe urządzenie w trakcie treningu angażuje aż 84% mięśni, dla porównania bieganie 50% masy mięśniowej. Fitness jest jedną z form dopełnienia własnego życia poprzez aktywność fizyczną. Dzięki regularnemu treningowi zbudujesz sylwetkę atlety dającą Ci pewność siebie. Takie prywatne zwycięstwa z pewnością przełożą się na sukces w życiu zawodowym. Dlatego regularny trening jest kluczem do sukcesu. Innowacyjny Waterrower wyposażony jest w zbiornik z wodą, dzięki czemu podczas ćwiczeń, zamiast zmagać się ze sztucznym , nienaturalnym obciążeniem, pokonujemy siłą swoich mięśni naturalny opór wody. W trakcie ćwiczeń odczuwa się wrażenie treningu w naturalnym środowisku dzięki szumowi wody. W zależności od upodobań czy wnętrza w którym ma się znajdować może być wykonany z metalu bądź drewna. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i właściwe przebiegu treningu urządzenie wyposażone jest w monitor z funkcją wirtualnego trenera, który pomoże dostosować odpowiednie tempo ćwiczeń.

Dlaczego Waterrower?
Ponieważ jest oryginalny, nowatorski. Zaprojektowany dla ludzi lubiących połączenie naturalnego , zdrowego trybu życia z nowoczesna techniką. Jest to dobry sprzymierzeńcem w walce z codziennym stresem i o smukła, zgrabna i zdrowa sylwetkę.

Ruch jest koniecznym elementem do zachowaniu zdrowego i sprawnego ciała. Nie tylko polepsza wygląd , ale także samopoczucie. Dzięki endorfinom uwalnianym podczas treningu mamy więcej energii. Regularne treningi pomagają również kształtować charakter i ćwiczyć systematyczność. Jeżeli nie masz możliwości uczęszczani na zajęcia fitness, warto się zastanowić i kupić swój własny sprzęt fitness, który nie tylko będzie zawsze pod ręka, kiedy masz czas poćwiczyć. Inwestycja taka podświadomie mobilizuje Cię, aby nie marnotrawić pieniędzy, które już zostały włożone u urządzenia. Pamiętaj również, że według najnowszych badań Journal of Sports Science and Medicine, trening aerobowy zwiększa poziom hormonów osłabiających apetyt, możesz automatycznie zjadać aż o 500 kcal dziennie. Nie pozostaje nic innego jak zaplanować swój trening na najbliższy miesiąc i wykonać swój plan.
Licencja: Creative Commons
2 Ocena