Ubezpieczenie samochodu przez Internet staje się coraz popularniejszym i coraz bardziej opłacalnym dla kierowców rozwiązaniem. Przede wszystkim liczą się cena i wygoda. Tanie ubezpieczenia, możliwość zawarcia umowy w dowolnym momencie oraz oszczędność czasu to cechy, za sprawą których coraz więcej osób wybiera opcję - direct.

Data dodania: 2008-12-03

Wyświetleń: 3446

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 3

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

3 Ocena

Licencja: Creative Commons

Należy pamiętać, że tanie OC nie jest jedynym wariantem wyboru. Towarzystwa proponują swoim klientom dużo więcej ciekawych pakietów i promocji.

Ubezpieczenie samochodu direct, to nie tylko tanie OC

Coraz więcej klientów towarzystw ubezpieczeniowych ma świadomość plusów płynących z ubezpieczenia przez Internet. Tanie ubezpieczenie OC nie jest jedyną korzyścią, którą zapewnia ubezpieczenie samochodu w formie direct. Kierowca może zdecydować się na wiele dodatkowych usług, takich jak: Autocasco (AC), ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) oraz Assistance (ASS). Ponadto, za pośrednictwem strony internetowej kierowca może samodzielnie wyliczyć składkę, uwzględniając w niej swoje indywidualne wymagania oraz potrzeby. Opcja ta zyskuje na znaczeniu, gdy w grę wchodzi rozbudowane i jednocześnie względnie tanie ubezpieczenie. Kilka minut potrzebnych na wyliczenie składki pozwoli szybko dobrać optymalną i zadowalającą ofertę.

Tanie ubezpieczenia direct – ciągły rozwój

Ubezpieczenie samochodu przez Internet możliwe jest przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Należy pamiętać, że serwisy oferujące tanie ubezpieczenie komunikacyjne, są stale modyfikowane, ulepszane i dostosowywane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Na drogach zaobserwować można coraz więcej pojazdów, zarówno tych nowych, jak i używanych. Wraz z powiększającą się liczbą użytkowników dróg, rośnie ilość usług komunikacyjnych proponowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Internet powoli zaczyna dominować w tym sektorze, nie tylko jeśli chodzi o tanie OC, lecz również AC, NWW i ASS.
Licencja: Creative Commons
3 Ocena