Profil Użytkownika

Uwaga na kleszcze

Rodzaj: Wiedza

Tegoroczne lato upływa pod znakiem oblężenia kleszczy. Długa i sroga zima wcale nie zmniejszyła ich populacji, a wręcz przeciwnie, sprawiła, że są jeszcze bardziej agresywne. Każdy spacer czy wypad na działkę może skończyć się ukąszeniem przez kleszcza. W większości przypadków jest to początek poważnych problemów ze zdrowiem.

Słońce - wróg czy sprzymierzeniec?

Rodzaj: Wiedza

Sezon wakacyjny na dobre się rozpoczął i Polacy masowo wyjeżdżają do krajów, w których piękna pogoda gwarantuje niczym nieograniczone korzystanie z kąpieli słonecznych. Choć promienie słoneczne pobudzają nasz organizm do produkcji witaminy D, to jednak negatywnych skutków opalania jest znacznie więcej niż korzyści, które z tego wynikają.

Co zabrać w podróż samochodem?

Rodzaj: Wiedza

Sezon wakacyjny należy uznać za otwarty, a co za tym idzie, pora zaplanować naszą wakacyjną podróż. Wielu z nas wybierze się na wakacje samochodem, więc warto już teraz zaplanować, co będzie nam potrzebne podczas długiej jazdy. Istnieje kilka gadżetów, które uczynią podróż dużo przyjemniejszą.

Czas na fit ball

Rodzaj: Wiedza

 Piłka do ćwiczeń, piłka rehabilitacyjna, fit ball, piłka fitness, piłka Pezzi... Jakkolwiek by jej nie nazwać, jedno jest pewne – jest to sprzęt, który na dobre zagościł w klubach fitness, a nawet na... porodówkach!

Pomarańczowa skórko żegnaj!

Rodzaj: Wiedza

Pomarańczowa skórka to popularne określenie cellulitu, który prędzej czy później dotyka każdą z nas. Przypadłość ta jest w dużej mierze spowodowana niewłaściwą dietą, brakiem ruchu i predyspozycjami genetycznymi. Nie należy jednak załamywać rąk, tylko trzeba zacząć z nią walczyć.

Profil

Gabriela Wrona

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
24
Kod partnerski:
/p:25511

Data urodzenia:
1998-02-16
Dołączył:
2012-02-16 12:57:13
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
30-07-2013