Lubisz spontaniczne wyjazdy do hotelu SPA? Śląsk to także dobry region do odpoczynku, choć kojarzy się głównie z kilkoma aglomeracjami miejskimi. Jeśli chcesz odpocząć od codzienności, to znamy świetne miejsce. Wyobraź sobie butikowy hotel ze strefą SPA & Wellness, położony nad wodą i w otoczeniu lasu, pachnącego żywicą i sosnowym igliwiem. W dodatku od Katowic dzieli go odległość zaledwie 30 km, a jeszcze bliżej jest na Jurę Krakowsko-Częstochowską. Brzmi ciekawie? 

Data dodania: 2023-09-29

Wyświetleń: 145

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Weekend w SPA, jako szybki wakacyjny pomysł na relaks

Hotel SPA Katowice – zaplanuj weekend dla dwojga

Jeśli szukasz miejsca na romantyczne oświadczyny albo świętowanie rocznicy ślubu, to sprawdź ofertę Hotelu Natura Residence****Business&SPA****hotelu Natura Residence w Siewierzu. To wyjątkowe miejsce wypoczynkowe, malowniczo położone nad jeziorem, w sąsiedztwie lasu Warężyno. Okolica jest przepiękna, a hotel znakomicie przygotowany na przyjęcie Ggości. Personel zorganizuje dla Was niezapomnianą kolację, a menu oraz smak wykwintnych potraw i deserów zapamiętacie na długo. Kolacja może poprzedzić wspaniały weekend w SPA na Śląsku. Zaplanujcie dłuższy pobyt i skorzystajcie z oferty hotelowej strefy odnowy biologicznej. Zabiegi masażu, maski pielęgnujące skórę i relaks w jacuzzi to idealna propozycja na takie okazje. A do tego spacery po lesie i brzegiem jeziora albo wycieczka po okolicy. Ciekawą ofertą są pakiety pobytowe na święta, Sylwestra i Walentynki.

Odpocznij w najlepszym hotelu SPA na Śląsku

Czujesz się zestresowany i przygnębiony? Przytłaczają Cię obowiązki, a Twoje ciało domaga się masażu i relaksu w jacuzzi? Zaplanuj odpoczynek w Siewierzu, w hotelu ze SPA. Jest idealnym miejscem na weekendowy wyjazd z rodziną lub grupą przyjaciół. Chcesz zorganizować wieczór kawalerski albo panieński? Masz ochotę na babski wyjazd z przyjaciółkami? A może mieszkasz na Śląsku i chcesz odpocząć w komfortowych warunkach blisko domu? Wybierz ten hotel SPA. Śląsk to nie tylko kopalnie, robotnicze osiedla z czerwonej cegły. To też odzyskane zrewitalizowane tereny po wyrobiskach, które teraz są oazą zieleni. To liczne muzea, parki, a także Jura Krakowsko-Częstochowska i Szlak Orlich Gniazd. To region znany z romantycznych ruin zamków obronnych i krajobrazu wapiennych skałek. Najbliższe ruiny zamków znajdują się właśnie w Siewierzu, a także w Ogrodzieńcu i Mirowie. Ciekawą atrakcją jest odbudowany zamek w Bobolicach. W okolicy są liczne ścieżki piesze i rowerowe oraz miejsca do treningu wspinaczki skałkowej. Zwolennikom leniwego wypoczynku z pewnością spodoba się Zalew Pogoria i Przystań Siewierz nad Jeziorem Przeczyckim.

Zleć organizację imprezy okolicznościowej

Hotel Natura Residence jest świetnym miejscem na organizację imprez, typu wesela, komunie czy jubileusze. Jest sala bankietowa z miejscami dla 120130. osób. Hotelowi kucharze spełnią Wasze życzenia odnośnie menu, a manager pomoże zorganizować ślub w plenerze i oprawę artystyczną Waszego święta. Obiekt współpracuje z zespołem muzycznym, cukiernią, fotografem i jubilerem. Nie trzeba szukać ładnego pleneru na zdjęcia, bo otoczenie hotelu zachwyca wszystkich Gości. Goście mogą przenocować w hotelowych pokojach, a na nowożeńców i jubilatów będą czekały apartamenty. Dzięki temu nie musicie zawracać sobie głowy organizacją. Po prostu czekacie na swój dzień, bawicie się w doskonałych humorach, a potem pielęgnujecie wspomnienia. Jak się udają wesela w hotelu SPA? Katowice mają sporo takich obiektów, ale to właśnie Siewierz wybierany jest przez narzeczonych na weselną imprezę. Jeśli masz wątpliwości, to wejdź na stronę obiektu i sprawdź opinie osób, które urządzały tam swoje wesele.

Zarezerwuj salę na konferencje i szkolenia biznesowe

Planujesz organizację szkolenia, imprezy integracyjnej, odczytu albo innego eventu? A może chcesz zaprosić kontrahenta na kolację? Hotel Natura Residence ma sale konferencyjne z miejscami na 1350 osób, wyposażone w sprzęt multimedialny i klimatyzację. Personel pomoże zorganizować wydarzenie, a uczestnicy mogą przenocować i skorzystać z hotelowej oferty wypoczynku. Dużym udogodnieniem jest hotelowa restauracja, przygotowana na przyjęcie najznakomitszych Gości.

Atutem hotelu ze SPA w Siewierzu jest położenie blisko węzłów drogowych, łączących drogi krajowe 91 i 78 oraz autostradę A1. Co więcej, najbliższe lotnisko Katowice-Pyrzowice oddalone jest zaledwie o 10 km. Oznacza to, że każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, może z łatwością tu dotrzeć, aby odpocząć w komfortowych warunkach.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena