Profil Użytkownika

Wybieramy spodenki rowerowe

Rodzaj: Artykuł

Wybierając się na rower jesienią, musisz pamiętac o tym, aby Twój strój pozwalał Ci na pewnieczny trening w różnych warunkach pogodowych. Dzisiaj opowiadamy o tym, które spodenki rowerowe sprawdzą się zarówno podczas długiej wycieczki, jak i szybkiego treningu wtrzymałościowego.

Jak wybrać odzież na rower nie tylko latem?

Rodzaj: Artykuł

Tegoroczna aura rozpieszcza miłośników nie tylko kolarstwa, ale aktywności fizycznej w ogóle. Jednak zbliżająca się jesień wymusza na nas odpowiednie przygotowanie. Dzisiaj rozwiewamy wątpliwości, dotyczące tego, jak ubrać się na rower nie tylko latem.

Wybieramy rower na wyprawę

Rodzaj: Artykuł

Przełom wiosny i lata, i okres aż do późnej jesieni sprzyja wyprawom rowerowym. To nie tylko sposób na aktywne spędzenie czasu, ale także możliwość odwiedzenia miejsc niedostępnych z uwagi na odległość podczas spacerów, a nierzadko niedostępnych kiedy podróżujemy samochodem.

Wyciągarka elektryczna w offroadzie

Rodzaj: Artykuł

Rajd Dakar pozostaje dla nas wspomnieniem z poczatku roku, a przed nami wiosna do której każdy offroadowiec powinien się odpowiednio przygotować! Dzisiaj kilka słów o wyciągarkach elektrycznych.

Profil

Julia Małaszyńska

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
36
Kod partnerski:
/p:94820

Dołączył:
2016-05-12 07:44:25

Ostatnie logowanie:
30-09-2019