Lata ćwiczeń, a wraz z nimi - hektolitry potu wykapanego na zawodach, salach treningowych, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi doświadczeniami zmagają się sportowcy (zawodowcy oraz nowicjusze) różnorodnych dyscyplin sportowych. Nasza eksploracja nie była zbyteczna. Wręcz odwrotnie! 

Data dodania: 2023-07-06

Wyświetleń: 120

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Sportowe wyzwana z odzieżą marki SMMASH

Każda z nich przeszła skrupulatną analizę, aby w pierwszej kolejności posłużyć do wypracowania, a następnie stworzenia unikatowych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma realny wpływ na to, jak ćwiczysz oraz jakie rezultaty osiągasz. Chcesz uzmysłowić sobie, co powoduje, że stroje SMMASH są unikalne? Przedstawiamy przykłady nowatorskich metod, które w nich wykorzystaliśmy. Sprawdź i zadecyduj, czy chcesz przeanalizować ich wydajność - także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym ciężkim treningu z pewnością widoczny jest pot, a także – przykre "aromaty”. Wiele osób nie do końca wie, że to nie on jest ich główną przyczyną. Za ten proces odpowiedzialne są bakterie, dla których pot oraz wytwarzane przez gruczoły łojowe - tłuszcze i białka - stanowią perfekcyjną pożywkę.

Jak najbardziej zdajemy sobie z tego sprawę. Z tego powodu włókna wykorzystywane w ubraniach SMMASH, posiadają specjalne łączenia z jonami srebra, przez co są naturalnym elementem dającym możliwość na bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Włókna nie tylko regulują temperaturę i z łatwością odprowadzają wilgoć, ale również efektywnie przeciwdziałają pojawianie się oraz namnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby zbudować idealne uwarunkowania do ćwiczeń, mianowicie takie, które nie hamują Twoich ruchów, a wręcz umożliwiają idealne “czucie” oraz komfort, w odzieży SMMASH stosujemy innowacyjną technologię Nano-Stretch.

Z jej pomocą ubrania uzyskują idealną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), odporność (ponad 2x mocniejsze), a najważniejsze – idealnie dostosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Odpowiednia temperatura to jeden z istotnych elementów, który decydują o swobodzie, stanie zmęczenia, a najważniejsze - efektach ćwiczeń. Chcąc w czasie treningów wydobywać z siebie sto procent – należy troszczyć się o to, aby temperatura ciała nie zawierała więcej niż 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób to zrobić?

Z rozwiązaniem ponownie nadchodzi nasza odzież, a wraz z nią - technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z racji tego właściwie odprowadza pot nawarstwiony na skórze, jednocześnie czuwając, aby Twoje mięśnie były suche i odpowiednio rozgrzane.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zainspirowana pajęczą siecią technologia, umożliwiła nam utworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% trwalsze na przetarcia – w porównaniu do tradycyjnych produktów termoaktywnych.

Wszystkie grafiki są z kolei umieszczane innowacyjną metodą – sublimacji nanocząsteczek farby. To rozwiązanie pozwala uzyskiwać nawet 40% głębsze barwy, a najistotniejsze - nie posiada rozpuszczalników czy metali ciężkich. Dzięki temu odzież SMMASH jest pozbawiona ryzyka i z powodzeniem może sprzyjać każdemu - także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Sprawdź je na własnej skórze- w trakcie codziennych treningów lub bezpośrednio na zawodach. Z całą pewnością od razu odkryjesz różnicę, jaką robi SMMASH! Sprawdź Teraz co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena