Nie ma już chyba nikt żadnych złudzeń co do tego, że umowy tzw. kredytów „frankowych” są nieuczciwe. Na szczęście sędziowie, adwokaci oraz radcowie prawni wzięli kredytobiorców w obronę przed bankami, co jest istotną zmianą w sytuacji prawnej polskich frankowiczów i zarazem jest to dla nich wielka szansa do powrotu na stabilne, finansowe tory. Jeśli jesteś jednym z takich kredytobiorców, a mimo wszystko nadal zwlekasz z wkroczeniem na drogę sądową, warto to zrobić jak najszybciej. 

Data dodania: 2023-01-12

Wyświetleń: 237

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Sprawy frankowe – od czego rozpocząć batalię z bankiem?

W pierwszej jednak kolejności należy skontaktować się z doświadczonym prawnikiem.

Kredyt obciążony ryzykiem

Tak zwany kredyt frankowy obciąża dziś ryzykiem wzrostu wartości franka wiele osób i jeszcze na dodatek ryzykiem wzrostu oprocentowania. Niejednokrotnie banki w ramach swojej oferty kredytowej, stosują niezgodne z prawem klauzule umowne, stąd też sprawy frankowe należy zlecić specjalistom, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju postępowań.

Prawdopodobieństwo, że w Twoim przypadku doszło do nadpłaty rat, jest bardzo wysokie. Jeżeli więc spłacasz kredyt we frankach szwajcarskich i masz wątpliwości lub jakiekolwiek pytania, co do zawartej z bankiem umowy, powinieneś niezwłocznie skonsultować się z prawnikiem - radcą prawnym.  

Z dostępnych analiz wynika, że jedynie 25% uprawnionych do wystąpienia z roszczeniami wynikającymi z umów o kredyty frankowe przeciwko bankowi, to zrobi. Nie bądź jednym z nich!

Postaw na specjalistę

Odradzamy pozywanie banku i ubieganie się o swoje prawa za pomocą mało znanych spółek, a szczególnie spółek odszkodowawczych, które jedynie udają kancelarie prawne. Aby móc liczyć na sukces w batalii z komercyjnym bankiem, na sali sądowej musi pojawić się radca prawny lub adwokat, jako pełnoprawny pełnomocnik w procesie. W tym przypadku najlepsza umowa to umowa zawarta bezpośrednio z prawnikiem.

Profesjonalna kancelaria oferuje w takich przypadkach kompleksową pomoc w sprawach frankowych, począwszy od weryfikacji wszystkich dokumentów, poprzez wsparcie zespołu prawników, na pełnej reprezentacji frankowicza na każdym etapie postępowania sądowego, kończąc. W efekcie możliwość unieważnienia umowy kredytu lub odzyskania nadpłaconych rat staje się bardzo realna.

Profesjonalne wsparcie prawne to:

  • analiza umowy kredytowej zawartej z bankiem,
  • formułowanie pozwu tzw. frankowego,
  • reprezentacja konsumenta w postępowaniu sądowym,

Skuteczność i kompetencje

LEGAL.F KANCELARIA Paulina Fiejdasz Radca Prawny stawia przede wszystkim na szybkie i sprawne rozwiązanie konkretnej sprawy, przy pełnej satysfakcji Klienta. To wysoka skuteczność w sprawach frankowych i pełne wsparcie prawne na wszystkich etapach postępowania. W takich sprawach warto stawiać na pewniaka, czyli doświadczenie i profesjonalizm.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena