Archanioł Chamuel jest Aniołem Miłości Jego energia emanuje kolorem różowym lub perłowo różowym. Od lat, jako wróżka i tarocistka pracuję z energiami Aniołów, kart Tarota i Run. Zachęcam do poznania darów Archanioła Chamuela.

Data dodania: 2008-11-14

Wyświetleń: 7812

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wtorek jest dniem, którym w szczególny sposób opiekuje się Archanioł Chamuel.

Archanioła Chamuela prosimy o pomoc, kiedy chcemy uzdrowić nasze relacje z innymi ludźmi lub poprawić atmosferę w związku partnerskim, małżeństwie czy w rodzinie.
1.
Archanioł Chamuel poproszony o pomoc poprawia stosunki łączące ludzi w miejscu pracy, dba również o to, by nasze serce mogło odczuwać wdzięczność i promieniowało dobrocią. Przy pomocy różowej energii miłości pomaga łączyć nasze serce z duszą, byśmy mogli odczuwać miłość i szczęście.
Otrzymując energię Archanioła Chamuela potrafimy przebaczać sobie i innym ludziom, którzy nas skrzywdzili.

Archanioł Chamuel wysłuchuje każdej modlitwy, którą wypowiadamy z głębi serca. I jeśli mamy czyste intencje, nasze marzenia i prośby zostaną spełnione.
Jeśli zaś modlimy się o to, by komuś zaszkodzić, nasze intencje i zamiary są nieczyste, wtedy te prośby Archanioł Chamuel oczyszcza i nie mogą już nikogo skrzywdzić.

3.
Pracując z energią Aniołów Różowego Promienia lub świetlistą siłą Archanioła Chamuela rozwijamy swoje zdolności i talenty, szanujemy siebie i umiemy docenić starania innych. Dary Archanioła uwalniają nas od złości i gniewu.

Poszukujących pracy zachęcam do medytacji z Archaniołem Chamuelem, który chętnie wysłucha prośby i postawi na naszej drodze oferty pracy.

W medytacji Archanioł Chamuel może pojawić się jako dziecko lub jako promienista, przyjazna istota, wspierając nas swoją miłością i pomocą.
Może również pokazać się nam jako Anioł Wojownik, wprowadzający ład w stosunkach międzyludzkich czy w skłóconej rodzinie. Może też użyć swojej mocy, by zwalczyć nienawiść lub krzywdy bezbronnych.
Archanioł Chamuel i zastępy Jego Aniołów pomogą zwalczyć stany depresyjne i stany maniakalne.

Jako świetliste Istoty, pełne miłości, poproszone o pomoc, mogą wspierać nas swoją energią w szczęśliwym zakończeniu ważnych dla nas rozmów czy negocjacji. Pomogą też zrealizować nasze plany dotyczące biznesu lub ugruntowania naszej wiary.

Jeżeli w rodzinie, między małżonkami, dziećmi lub w pracy nie umiemy dojść do porozumienia, pomódlmy się w tej intencji do Archanioła Chamuela. Na pewno otrzymamy pomoc.

Zaprośmy więc Anioły Miłości do naszego życia, by na co dzień korzystać z pięknych darów serca.


Autor: Elżbieta Ellis
www.4taroty.pl
Licencja: Creative Commons
0 Ocena