Od lat jako wróżka pracuję z energiami Aniołów, Run i kartami Tarota. W przepowiadaniu przyszłości korzystam też z kart Aniołów Mroku. Możesz wtedy poznać swoje zalety i wady.Łatwiej zrozumiesz swoje postępowanie. Nauczysz się bronić przed atakami Aniołów Mroku.

Data dodania: 2008-11-27

Wyświetleń: 4663

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jak rzadko mówimy lub myślimy o Aniołach Mroku.
Skoro istnieją Anioły Światła, to dla równowagi w Kosmosie muszą istnieć przeciwstawne siły i Anioły Mroku.
Podobnie jest w całym naszym życiu.
Na co dzień spotykasz dwubiegunowość: dzień i noc, dobro i zło, Słońce i Księżyc, radość i smutek, zdrowie i chorobę, czas pracy i wypoczynku, czas zabawy i żałoby oraz zalety i wady każdego z nas.

Ten cykl poświęcę Aniołom Mroku.
Napiszę w jaki sposób codziennie, bez ustanku i niestrudzenie poddają nas, ludzi próbom i wiodą na pokuszenie.
Od Ciebie przecież zależy, co tak naprawdę w życiu zwycięży: dobro czy zło. Przecież masz wolną wolę i sam decydujesz, kim chcesz być.
Możesz być dobrym i kochającym człowiekiem lub krzywdzącym siebie i innych Życiowym Wędrowcem.

Kiedy światło duszy przygasa, Anioły Mroku zaczynają rządzić w naszym życiu i rozpoczynają walkę o naszą duszę.
Zawsze w życiu człowieka istniały siły Dobrego i Złego. Dobra siła strzeże nas, natomiast zła siła poddaje nas nieraz ciężkim próbom i pokusom. I kiedy pod koniec życia światło zapanuje nad mrokiem, dusza człowieka odchodzi do jasności, jeśli zaś przeważy mrok, dusza zostaje strącona w otchłań.

W każdej minucie życia wewnątrz nas toczy się walka dobra ze złem.
Masz wolną wolę i sam decydujesz, jakie siły przeważą.

Możesz użyć obelg, działać pod wpływem nienawiści, żądzy zemsty, żądzy pieniędzy, z chęci wygody lub lenistwa. Kiedy opanowała Cię wściekłość, lęk, poczucie winy lub jesteś wyniosły i zarozumiały, Anioły Mroku są blisko Ciebie. Kiedy kłamiesz, oszukujesz lub zdradzasz, Anioły Mroku żywią się tymi niskimi stanami emocjonalnymi. Kiedy plotkujesz lub jesteś skąpy albo owładnięty żądzą cielesną, wtedy niskie wibracje tych myśli lub czynów przywołują Anioły Mroku.
Na takie niskie pobudki, tylko czekają Anioły Mroku. Możesz jednak działać inaczej. W każdej sytuacji, jeśli tylko zechcesz, możesz kontrolować swoje słowa, myśli, możesz panować nad czynami.

Anioły Mroku
zastraszają nas, zaślepiają, igrają z naszymi emocjami i odżywiają się naszą niedoskonałością i naszą energią.
Kiedy poczujesz nagły ubytek energii, ucisk w okolicach żołądka lub owładną Tobą negatywne odczucia lub myśli, możesz pomyśleć, że Anioły Mroku rozpoczęły swoje działanie. I nie jest ważne czy tego chcesz, czy nie, one są blisko i cieszą się z twoich potknięć.

Siły mroku możesz też odczuć swoimi zmysłami : np. nagle czujesz odór ścieków, śmieci, lub nawozu. Usłyszysz dziwne odgłosy, fałszywe tony. Możesz na moment zobaczyć ciemne pole lub ciemność przed oczami.

Kiedy takie będziesz mieć odczucia, Ratuj się!
Przystań na moment w swym działaniu, otocz się światłem, proś Anioła Stróża o pomoc, wzywaj pomocy innych Aniołów i Archaniołów, bo Anioły Mroku nie znoszą światła, obecności Boga i miłosierdzia. Módl się ze szczerego serca, a otoczy Cię ochronna energia Aniołów i Archaniołów.


Autor: Elżbieta Ellis
www.4taroty.pl

Licencja: Creative Commons