Profil Użytkownika

Eliksir młodości...

Rodzaj: Artykuł

Każdy z nas chciałby posiadać eliksir młodości lub choćby poznać zaklęcie na spowolnienie upływu czasu. Dzięki osiągnięciom farmakologii XXI wieku nie musimy już zbytnio przejmować się znikającymi z wiekiem hormonami. Jednak istotne jest poznanie odpowiedzi na rodzące się pytanie: czy taka farmakologiczna terapia jest dla nas bezpieczna?

Jak zadbać o ogród przed zimą.

Rodzaj: Artykuł

Minęły letnie upały... Nasze drewniane tarasy, pergole, płoty i meble ogrodowe pasowałoby zakonserwować przed nadchodząca zimą.  Prace te należy wykonać najlepiej w okresie jesiennym, bo zimowe warunki mogą przyspieszyć tylko proces korozji drewna.

Bank godny zaufania...?

Rodzaj: Artykuł


Ludzie, których bolączką są ciążące na nich zobowiązania finansowe popularnie nazywane kredytami lub pożyczkami to właściwie codzienność ... Gdyby nie kredyt mieszkaniowy, pożyczka na samochód, czy też konto debetowe, wielu z nas z pewnością nie posiadałoby własnego mieszkania..

(Nie)doskonałe.

Rodzaj: Artykuł

Obecne kanony piękna są zdecydowanie odmienne od panujących we wcześniejszym okresie. Kiedyś, w okresie paleolitu mężczyźni wzdychali do kobiet o tłustych pośladkach, grubych i krótkich udach, ogromnych obwisłych piersiach brzuchach. Taki był ideał piękna. Później kobieta  musiała mieć talię osy, obfity biust i rozłożyste biodra

Profil

Krzysiek Osak

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
6
Kod partnerski:
/p:14506

Data urodzenia:
1977-07-17
Dołączył:
2010-03-26 14:26:18
Województwo:
Lubelskie

Ostatnie logowanie:
20-02-2012