Łagodny, czuły i wyrozumiały Ryby to jeden z najbardziej kreatywnych i inspirujących znaków zodiaku. Jednak przy całym tym marzycielskim usposobieniu ten znak zodiaku często ma trudności z dotarciem na czas i zwykle nie nadaje się do życia w pracy od 9 do 17. Z drugiej strony dobrze się rozwijają w nieustrukturyzowanym środowisku.

Data dodania: 2021-04-06

Wyświetleń: 1883

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

10 najlepszych zawodów dla zodiakalnych Ryb

1. Ksiądz

Chociaż Ryby mogą miec problem aby zrezygnować ze swoich dóbr doczesnych, ten wybór "kariery" pozwala im pokonać granicę między profesjonalistą a pobożnym. A ponieważ Ryby naturalnie spędzają dużo czasu w zadumie, naturalnym postępem byłoby siedzenie pogrążone w myślach nad modlitwą lub innymi marzeniami na jawie. Inne zawody, które pasują do tej sfery, to: terapeuta lub psycholog.

2. Kapitan łodzi

Spędzanie dużo czasu samotnie na morzu byłoby bardzo atrakcyjne dla Ryb. Nie byłoby wiele rzeczy, które mogłyby rozpraszać ich uwagę, z wyjątkiem przepływającego od czasu do czasu statku i mogą patrzeć na horyzont, pogrążeni w myślach, dopóki nie zawrócą na noc. Inne zawody pasujące do tej sfery to: latarnik, rybak lub oficer Straży Przybrzeżnej.

3. Wróżka

Wróżka  działa w elastycznych godzinach, co dobrze wróży Rybom na potrzebę nieustrukturyzowanego środowiska. Mogą swobodnie tworzyć wizje i wrażenia, mogą używać swojej intuicji i wyobraźni, aby delikatnie kierować innych na właściwą ścieżkę. Inne zawody, które pasują do tej sfery, to: doradca zawodowy, coach życia lub terapeuta.

4. Farmaceuta


Ryby uwielbiają przebywać w  w czystych pomieszczeniach. Ten wybór kariery przyniesie niezłe pieniądze, wykorzystując naturalne współczucie tego znaku wodnego i troskę o dobre samopoczucie innych. Najtrudniejszą częścią byłaby długa, rygorystyczna ścieżka edukacyjna do uzyskania stopnia farmaceutycznego, ale ostatecznie warto. Inne zawody, które pasują do tej sfery, to: naukowiec, biolog lub dietetyk.

5. Miksolog (barman)

Intuicyjny charakter Ryb w naturalny sposób nadaje się do mieszania napojów, w których są w stanie wykorzystać swoją kreatywność i łączyć nietypowe profile smakowe i zamieniać je w przyjemne dla tłumu koktajle. Idealnym miejscem byłby bar z muzyką na żywo na plaży lub bar Tiki w tropikach. Inne zawody pasujące do tej sfery to: pracownik socjalny, sommelier, perfumiarz lub technik laboratoryjny.

6. Nauczyciel muzyki


Ryby doskonale nadają się do nauczania podstaw muzyki. W tej pozycji są w stanie dzielić się swoją miłością do muzyki. Inne zawody pasujące do tej sfery to: muzyk, piosenkarz lub kompozytor.

7. Filmowiec


Ryby wyróżniają się we wszystkim, co wymaga bujnej wyobraźni. W filmie mogą stworzyć inny świat, który jest bardzo realny, ale niekoniecznie zdolny do istnienia. A podczas pracy nad projektem tego rodzaju Ryby mogą przywołać wewnętrzne zasoby, aby stworzyć coś spektakularnego. Pomyśl o pracy Spielberga lub Lucasa, aby zrozumieć, do czego są zdolni. Inne zawody pasujące do tej sfery to: artysta, projektant mody, projektant tekstyliów lub muralista.

8. Fotograf


Unikalna wizja Ryb została ożywiona przez obiektyw aparatu, a nowoczesna technologia uczyniła życie tego znaku wodnego jeszcze bardziej interesującym, ponieważ mogą teraz zmieniać swoje obrazy cyfrowo. Ich grafikę można ulepszyć za pomocą efektów wizualnych, aby stworzyć oszałamiające, senne obrazy. Inne zawody pasujące do tej sfery to: dyrektor kreatywny, grafik czy rysownik.

9. Animator


Ta kariera wymaga dużej wyobraźni wizualnej, koncentracji i wiedzy technicznej. Koncentracja przez długie godziny może być prawdziwym wyzwaniem, ale podczas tworzenia animacji Ryby są w stanie zagubić się w projekcie. Inne zawody, które pasują do tej sfery, to: lalkarz, projektant zabawek, architekt lub projektant krajobrazu.

10. Doradca ds. Uzależnień


Wiele Ryb pragnie pomóc innym, ale najpierw muszą pomóc sobie. Jeśli potrafią stawić czoła i wznieść się ponad własne demony, odniesie sukces pracując z innymi, aby pokonać swoje nałogi. Inne zawody, które pasują do tej sfery, to: terapeuta, doradca lub coach.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena