Teraz, prawdopodobnie, nikt nie byłby zaskoczony kryptowalutami, każdy o nich słyszał. Przez ostatnie parę lat rozmawiano o kryptowalutach wszędzie, a stany wprowadzają wymagane prawa, które regulują obieg i wymianę kryptowalut. Aktywni inwestorzy online już teraz kupują najlepsze waluty na inwestycje długoterminowe i zachowują swoje oszczędności podczas niestabilności i kryzysu gospodarczego.

 

Data dodania: 2021-03-24

Wyświetleń: 634

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jak przenieść Ethereum

Dlatego inwestycje w pieniądze cyfrowe są dokonywane przez coraz większą liczbę obywateli, którzy chcą nie tylko zachować kapitał, ale także pomnażać go na aktywnym wzroście.

Opis i historia Ethereum

Kryptowalutę nazwano ether, tylko dlatego, że jego Angielska nazwa zawiera słowo „ether”. Została przetłumaczona i oznacza eter. Vitalik Buterin jest uważany za twórcę - wprowadził nową technologię do świata w 2014 roku. Wielu sądzi, że nie różni się ona od innej dobrze znanej waluty - Bitcoin, ale tak nie jest.

Ethereum ma jak dotąd niską stawkę, ale bardziej zaawansowaną platformę. Na jego podstawie można nie tylko dokonywać transakcji finansowych, ale także tworzyć aplikacje, zawierać zdecentralizowane „inteligentne” kontrakty.

Technologia Ethereum jest taka sama jak Bitcoin - jest to blockchain, ale przetwarzanie każdej transakcji finansowej jest dziesięć razy szybsze. Jeśli, podczas kopania bitcoinów, każdy blok jest zwyczajnie dodawany do łańcucha innych, wtedy przy Ethereum wszystko jest inaczej. Tworzy to toczące się drzewo, dzięki czemu bloki są mniej masywne.

Kod platformy jest otwarty dla każdego, w tym inwestorów, programistów. Jest to proste i łatwe do zrozumienia, więc specjaliście chętnie tworzą różne usługi i aplikacje na jego podstawie.

Jak przenieść

Konwertery kryptowalut to usługi online, które konwertują kryptowaluty w wybranym kierunku. Ich priorytetem nad innymi metodami jest prostota i skuteczność. W większości przypadków, użytkownicy nie muszą weryfikować swojej tożsamości i rejestrować się do transakcji. Mogą również wymieniać kryptowaluty o dowolnej porze dnia. Ale wszystkie konwertery kryptowalut, jako nagrodę za transakcję, pobierają pewną część płatności - prowizję.

Wszystkie znane waluty są w pełni rozpowszechniane w Internecie, można je dowolnie wymienić na gotówkę z dowolnego kraju na świecie, przelać na kartę, wymienić na waluty elektroniczne.

Konwertery kryptowalut oferują najpopularniejsze pary walutowe, takie jak Bitcoin, Ether lub Tether do wymiany na dolary amerykańskie, euro lub inne kryptowaluty. Jeśli potrzeba przenieść konwerter eth na btc, kantor jest tym czego szukasz.

Jakie są korzyści konwertera?

Konwerter oferuje wypłatę popularnych kryptowalut bez prowizji od kart. Poza tym, pośród korzyści konwertera znajdują się:

  1. Umiejętność wypłaty Bitcoin, Ether i Tether na „prawdziwe” pieniądze;
  2. Korzystna stawka wymiany;
  3. Spore rezerwy walut;
  4. Szybka wypłata pieniędzy;
  5. Niskie stawki wymiany;
  6. Gwarantowana ochrona i poufnośc.
Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena