Mając lat dwadzieścia, nie sposób myśleć o starzeniu się skóry. Niezależnie od typu cery, każda wygląda młodo i świeżo. Jednak wraz z upływem czasu oznaki pierwszych zmarszczek są coraz bardziej widoczne i odbierają pewność siebie niejednej kobiecie. W końcu to po trzydziestce i czterdziestce realizujemy się życiowo na najwyższych obrotach, jednak skóra przestaje za naszym trybem nadążać. 

Data dodania: 2020-12-05

Wyświetleń: 617

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Młodzieńczy wygląd skóry w wieku 30 i 40 lat? Poznaj zabiegi, dzięki którym to możliwe!

Stres, zbyt krótki sen, zarwane przez pracę lub opiekę nad dziećmi noce, skłonności cery do szybszego wiotczenia, to wszystko sprawia, że czujemy się zmęczone i pozbawione młodzieńczego blasku. Zastanawiamy się wówczas, czy można skutecznie zatrzymać proces starzenia się skóry? Poznaj zabiegi, które są odpowiedzią na to pytanie.

Najnowszej technologii kuracja laserem jest znana z wielu możliwości. Obecnie jest używana nie tylko do popularnej na całym świecie depilacji laserowej, ale także skutecznie usuwa różnego rodzaju przebarwienia, trądzik, bruzdy oraz niechciane głębokie zmarszczki i blizny. W salonie J'adore Instytut w Warszawie i Krakowie możemy skorzystać z funkcji lasera frakcyjnego nieablacyjnego- emerge lub lasera frakcyjnego ablacyjnego iPixel. To, jaki zostanie wybrany, zdecyduje oczywiście kosmetolog, jednak w obu przypadkach terapia przynosi zdumiewające efekty. Polecana jest przede wszystkim tym osobom, które oczekują widocznego rezultatu

Dla tych osób, które z jakichś względów nie mogą poddać się kuracji laserowej, polecanym zabiegiem jest mezoterapia igłowa i mikroigłowa. Choć igła w nazwie sprawia wrażenie, że jest to zabieg bolesny, to nie ma czym się niepokoić – zabieg wykonywany jest przy użyciu znieczulenia, trwa do kilkudziesięciu minut i przynosi naprawdę zdumiewające korzyści dla naszej skóry – jest ona jędrna, nawilżona, pełna blasku, a zmarszczki są znacznie płytsze. Preparaty, które się stosuje podczas wykonywania mezoterapii igłowej, w swoim składzie posiadają najczęściej dużą ilość kwasu hialuronowego. Jest to składnik naturalnie występujący w naszej skórze, który nawadnia najgłębsze jej warstwy i bierze udział w syntezie kolagenu, którego rolą jest nadawanie skórze elastyczności i sprężystości, a także gęstości. To z kolei sprawia, że koloryt jest wyrównany i znikają przebarwienia. Efekty są widoczne w zależności od indywidualnego przypadku już po pierwszym zabiegu, jednak widocznych zmian należy spodziewać się po kilku powtórkach terapii. Nie jest to jednak powód, aby się zniechęcać, wręcz przeciwnie – zabieg ten ma po prostu działanie długofalowe, podział komórek, który odbywa się głęboko pod skórą, a który przez mezoterapię został pobudzony, po kilku tygodniach daje o sobie znać na powierzchni naszej twarzy, którą widzimy gołym okiem.

Obecnie, żeby wyglądać młodo, nie trzeba koniecznie iść „pod skalpel”. Wiele zabiegów, które oferuje medycyna estetyczna, są dostępne od ręki i mogą być wykonane sprawnie podczas jednej wizyty, a okres rekowalescencji nie ciągnie się długimi tygodniami. W J'adore Instytut możemy poddać się takim zabiegom. Pierwszym z nich jest Profhilo – liftingująca kuracja polegająca na zastosowaniu wyjątkowej techniki wstrzykiwania w 10 precyzyjnie wybranych punktach na twarzy kwasu hialuronowego w wysokim stężeniu. Miejsca te nazwane Bio Estetycznymi Punktami odpowiadają za kształt naszej twarzy. Dzięki ich ostrzykiwaniu rozpoczyna się powoli proces odwrócenia efektu grawitacji – zwalczenie „chomiczych” policzków, przywrócenie dawnego konturu twarzy, zniwelowanie zmarszczek. Jest to efekt, który nie tylko wygładza skórę, ale również pozwala nam odzyskać smukły kształt twarzy.

Następnym zabiegiem jest znany wszystkim Botox, występujący pod nazwą toksyny botulinowej, której działanie opiera się na porażeniu skurczów mięśniowych poprzez blokowanie przekazywania impulsów nerwowych. Substancja ta jest wprowadzana cienką igłą pod skórę, która została najpierw schłodzona, po wykonaniu wstrzyknięcia, miejsce, w które substancja została wprowadzona, jest ponownie schładzana i smarowana kremem z witaminą K. Efektem zabiegu jest wyraźne i intensywne wygładzenie zmarszczek mimicznych. Jest to jeden z tych zabiegów, którego rezultaty są natychmiast widoczne, a więc polecany kobietom, ktorym szczególnie zależy na szybkiej poprawie wyglądu skóry.

W salonie J'adore w Warszawie i Krakowie możesz wykonać każdy z wymienionych zabiegów. Umawiając się, otrzymasz cenne porady specjalistów, dzięki którym będziesz mogła zdecydować się na wybraną kurację przeciwzmarszczkową.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena