Zapewne wielu z was pamięta popularną stronę fili cc, na której można było oglądać filmy i seriale. Strona jakiś czas temu zniknęła, a po jakimś czasie pojawiła się bardzo podobna fili com. Podobna, ale tu niczego nie obejrzycie... macie tylko zapłacić.

Data dodania: 2020-11-04

Wyświetleń: 2479

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIADOMOŚĆ

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Uważajcie na stronę fili com pl

Zawsze trzeba wszystko dokładnie przeczytać, szczególnie dziś, gdzie wszelkiego rodzaju oszustwa są na porządku dziennym. Wiele serwisów udostępnia dziś swoje materiały za opłata, myśląc, że wykupiwszy opłatę aktywacyjną na fili com pl, będziesz oglądał filmy, jesteś w błędzie.

Usługa oferowana przez fili com pl, daje tylko możliwość odnalezienia linków do filmów i seriali na popularnych serwisach - czyli to samo, co wyszukiwarka w internecie. Tu oszustwo polega na tym, że osoby znające dawną stronę fili cc są przekonane, że strona fili com pl działa podobnie. Nic bardziej mylnego. Po opłaceniu aktywacji konta, mamy dostęp jedynie do linków, gdzie obejrzymy dany materiał, jeżeli tu również jesteśmy zarejestrowani i wykupiliśmy dostęp na kolejnej stronie.

Na stronie fili com pl informacja o udostępnianiu jedynie linków nie została wcale ukryta. Trzeba tylko dokładnie czytać. Raczej rzadko czytamy wszelkiego rodzaju regulaminy, które tak naprawdę są jedynie informacją. Regulamin to nie umowa. Od każdej umowy można odstąpić w określonym czasie. Być może przeoczyłem tę informację na stronie fili com pl, a może wcale jej nie zamieszczono.

Zapłacenie za aktywację konta na fili com pl, jest jedynie wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Ale jest także nauką dla każdego, kto nie czyta, co kupuje i nie próbuje poznać opniii o tym, co kupuje. Opini zaś nie brakuje.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena