Szafka BHP to mebel często spotykany w zakładach pracy, na basenach, w siłowni, w szkołach. To klasyk wśród mebli metalowych, który często można również spotkać na zapleczach socjalnych firm. Mimo iż wybór jest dość prosty i oczywisty, dostępność ofert jest tak bogata, że warto prześledzić dostępne opcje, by dostosować mebel do swoich potrzeb.

Data dodania: 2020-06-18

Wyświetleń: 866

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Szafki BHP - klasyk w szatni dla pracowników

Dlaczego metalowe szafy ubraniowe?

Metalowe szafy ubraniowe są tanie, wytrzymałe, łatwo utrzymać je w czystości. W każdej chwili można samodzielnie przemalować ją na inny kolor, stąd nie ma konieczności przeprowadzania kosztownej renowacji. Z racji iż jest bardzo wytrzymała, doskonale sprawdza się w zakładach pracy oraz w szkołach. Szafki są bezpiecznym sposobem na przechowywanie rzeczy osobistych, gdyż posiadają zamknięcie na klucz.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru szafki BHP?

Wybierając odpowiednią szafkę BHP warto zwrócić uwagę na grubość metalu. To dość istotne, jeśli zależy nam, by produkt był odpowiednio trwały. Ważna jet również jakość wykonania. Odpowiednio wykonane spawy oraz zamknięcie. Najlepiej jeśli taka szafka pracownicza będzie zamykana na klucz. To bardzo istotne, kiedy mebel ma być w miejscu publicznym. Szafa BHP może mieć również dodatkowe udogodnienia:
- lustro na drzwiach;
- drążek na ubrania;
- szuflady;
Ich zaletą jest również cena. Warto zapoznać się z ofertami dostępnymi na rynku, gdyż często za podobną cenę można znaleźć produkt bogato wyposażony.

Jakie wymiary?

Metalowe szafy ubraniowe dostępne są w wielu wersjach o najróżniejszych rozmiarach. Dlatego z łatwością można wybrać odpowiednią szafę do wolnej przestrzeni. Jeśli pomieszczenie jest stosunkowo małe, można wybrać mebel wąski, który z pewnością zmieści się w niewielkiej przestrzeni. Dostępne są wersję z drzwiami pojedynczymi, podwójnymi i potrójnymi. W przypadku posiadania nieograniczonej powierzchni, warto przemyśleć zakup z wersją trzydrzwiową, gdyż cena jest zbliżona do tradycyjnej dwudrzwiowej, jednak funkcjonalność takiej szafy jest zdecydowanie większa.

Wybierając odpowiednią szafkę pracowniczą warto zatem rozplanować meble w pomieszczeniu. Prawidłowo zagospodarowane pomieszczenie socjalne to większe możliwości i więcej miejsca na przechowywanie ubrań i drobiazgów.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena