Jesteś osobą, która dostaje liczne wezwania do zapłaty? Zamotałeś się w pętlę finansową i nie wiesz jak wyjść z długów? Może w porywie fantazji sięgnąłeś po chwilówkę, mimo że wiedziałeś, że nie jest to zbyt rozsądny zastrzyk gotówki? Banki nie dają ci spokoju i wezwania do zapłaty spędzają sen z powiek?

Data dodania: 2020-05-15

Wyświetleń: 942

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Antywindykacja rozwiązaniem Twoich problemów!

Pozwy do sądu to twój chleb powszedni i nie ma dnia, bez wizyty Twojego przyjaciela listonosza? Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, oznacza to, że potrzebujesz pomocy. Pomocy szybkiej i profesjonalnej.

Czy złożono wobec Ciebie pozew do sądu np. pozew do sądu elektronicznego czyli tzw. e-sądu, a ten zaś wydał nakaz zapłaty w tzw. EPU? 

 

Twój ruch - antywindykacja

Twoim rozwiązaniem jest antywindykacja. Darmowy Prawnik zajmuje się profesjonalnie tymi zagadnieniami, co sprawia, że możesz się do nich udać po profesjonalną pomoc - i ją otrzymasz. Są skuteczni, solidni i pomogą! W tym artykule dowiesz się, jak radzić sobie z podmiotami na rynku finansowym, jeśli postanowili oni dokonać na Tobie windykacji  - z tego artykułu dowiesz się, jak sobie z tym radzić. 
Musisz wiedzieć, jak sporządzić pozew oraz sprzeciw zapłaty długu - w tym pomoże ci profesjonalna kancelaria zajmująca się antywindykacją. Oni podpowiedzą jak się konkretnie zachować w tej trudniej i nietypowej sytuacji - w końcu nie każdy na codzień zmaga się z prawnikami i koniecznością walki z komornikami. Dowiedz się, co robić, jeśli tym razem padło na Ciebie.  

 

Dłużniku - jest was więcej!

Większość spraw swój początek ma bardzo podobny. W gruncie rzeczy ich przebieg i scenariusz jest bardzo tożsamy. Otóż osoby zadłużone zaczynają być prześladowane przez osoby odzyskujące dług.  Osoba potencjalnie zadłużona otrzymuje wezwania do zapłaty, liczne telefony, wiadomości tekstowe SMS, a na koniec zostaje pozywana do sądu o zapłatę długu. Jest to wysoce stresujące - w końcu nikt nie lubi czytać niemiłych wiadomości. Czy takie postępowanie jest słuszne? Oczywiście, że nie, w ostatecznym rozrachunku o tym, czy takie działanie było na miejscu decyduje sąd. To pozwany ma za zadanie prowadzić skuteczną linię obrony. Może się wesprzeć pełnomocnikiem, który pozwoli mu zbudować solidną i nienaganną linię obrony. Wyprowadzenie logicznej linii obrony jest niezbędne, ale wcale nie takie proste. Należy jednak pamiętać o jednym w tym kontekście - kto nie podjął obrony ten już przegrał. Niestety w sądach często bywa tak, że osoby, które się nie bronią, są na straconej pozycji. Wcale nie jest tak, że prawda zawsze zwycięży -  sądy są tak skonstruowane, że rola obrońcy i oskarżającego stoją na straży sprawiedliwości - należy oskarżać, ale też należy się bronić, a to sąd ma rozstrzygać, kto jest winien. 

 

Co zrobić po otrzymaniu pozwu z sądu?

Kiedy jako pozwany otrzymujesz pozew z sądu wraz z wezwaniem na rozprawę masz zazwyczaj 2 tygodnie na działanie. Schowanie głowy w piasek - nic nie da. W niczym to nie pomoże, a wręcz przeciwnie. To, że spróbujemy nie myśleć o problemach nie sprawi, że one znikną. Wręcz przeciwnie, wrócą ze zdwojoną siłą i mamy pewność, że nie skończy się to dla nas dobrze. Na pewno wówczas proces nie pójdzie po naszej myśli. Zadbaj o to, by Twoje życie było w Twoich rękach. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena