Nie musimy wydawać ogromnych pieniędzy, by wyglądać stylowo i zgodnie z obecnymi trendami. 

Data dodania: 2019-03-11

Wyświetleń: 831

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Stylowe triki za niewielkie pieniądze, czyli jak wyglądać modnie wydając na to niewiele?

Od tego są właśnie wyprzedaże 2019, które pozwolą na bardzo atrakcyjne zakupy danej części garderoby. Portfel na tym mocno nie ucierpi, a my każdego dnia będziemy mogły wyglądać inaczej. Wystarczy zatemr egularnie odwiedzać ulubione sklepy internetowe oraz stacjonarne i sprawdzać aktualne promocje. Być może upatrzona wcześniej bluzka została już przeceniona? W ten sposób zawsze wynajdziemy coś, co wpadnie w oko, i będzie odzwierciedleniem naszych upodobań.

Polowanie na okazje

Wyprzedaże 2019 to czas, kiedy możemy trafić na atrakcyjne promocje sezonowe i tym samym uzupełnić garderobę w modne ciuchy w niskiej cenie. Można także dodatkowo zapisać się na newsletter w danym sklepie i uzyskać powitalny rabat. Można wtedy liczyć na to, że dany sklep przyszykuje coś specjalnego z okazji na przykład świąt, Black Friday czy innych okazji. Nie pozostaje zatem nic innego jak czekanie, aż wstępne ceny w końcu się obniżą i będzie można kupić co, co się chce.

Pewne zakupy odzieży i akcesoriów za niewiele

Każda nowa kolekcja na początku może kosztować wiele, ale wystarczy poczekać miesiąc i już można uzyskać pierwsze rabaty. Po trzech miesiącach od pojawienia się kolekcji zwykle jest ona przeceniana około 20%, dochodząc nawet do 70% na tzw. wyprzedaży końcówek kolekcji. Takie zniżki na nowe ubrania to prawdziwa okazja, gdyż za niewielkie pieniądze możemy się ubrać modnie i stylowo. Zawsze znajdziemy coś, co doskonale odwzoruje nasz styl. 

Niebanalny design

Pora zatem ruszyć na poszukiwanie dobrych okazji, dzięki którym będziemy mogły ubrać się tak, jak chcemy. Warto pamiętać, iż tegoroczne trendy modowe to przede wszystkim różnorodność, zarówno kolorów, jak i stylów. Możemy z powodzeniem łączyć ze sobą ubrania z motywami florystycznymi czy animalistycznymi z dodatkami w stylu boho, jak pióra i rzemyki. Nie ma więc nic złego w sięgnięciu do kolekcji, które były modne w zeszłym roku, gdyż z pewnością wybierzemy z nich, coś, co będzie korespondowało z aktualnymi trendami. 

Podstawa to baza

Żeby wyglądać modnie można także przyjąć zasadę, że kupujemy ciuchy typu basic, które będą dobrze komponować się z innymi ciuchami. Tak więc: inwestując w porządną parę granatowych jeansów lub żakiet, można stworzyć kilka stylizacji wymieniając przy tym t-shirt, koszulę czy top. 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena