Twin-Set to marka premium, która kojarzy się z luksusem. Powstała dzięki znakomitej współpracy małżeństwa Tiziano Sgarbi'ego oraz Simony Barbieri. Założyciele na swojej miłości zbudowali całą identyfikację marki – w logo widnieje serce – symbol miłości oraz niezwykłej pasji do mody. Jak wygląda historia tego niezwykłego włoskiego domu mody?

Data dodania: 2018-12-19

Wyświetleń: 955

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Historia marki Twin-Set

Twin-Set to zdecydowanie jednen z najpopularniejszych domów mody na rynku (zarówno włoskim, jak i światowym). Każda kolekcja odzwierciedla obowiązujące trendy, a to wszystko dzięki niesamowitej odwadze, z jaką realizowane są każde projekty. Historia Twin-Set sięga początku lat 90. i jest spełnieniem marzeń o odmienieniu świata mody. Pomóc w tym miała idealna lokalizacja słynąca z pracowni znanych projektantów oraz z przemysłu włókienniczego, który zawsze zajmował tam silną pozycję. Jak się dziś okazuje, jest to historia z happy-endem, która trwa aż do dziś!

 

Małżeństwo, które zajmuje pozycję dyrektora zarządzającego oraz dyrektora kreatywnego dbają o to, by ich marka była rozpoznawalna jako celebracja życia. Charyzma i styl powstaje od 30 lat w głównym centrum produkcyjnym w Capri. Sztab wykwalifikowanych techników bacznie dba o prawidłowe wytwarzanie ubrań na każdym etapie produkcji. Wszystko utrzymane jest w tradycji, która łączy się z innowacyjnymi metodami. Właściciele dobrze znają wymagania swoich klientów, dlatego tworzone ubrania są nie tylko modne, ale również wygodne i wysokojakościowe. Najbardziej popularnym showroomem jest ten ulokowany w Mediolanie, do którego zjeżdżają się gwiazdy ze wszystkich stron świata. Romantyzm i boho przeplatają się z elementami mody ulicznej.

 

Co można znaleźć w propozycjach marki Twin-Set? Dzwony, zwiewne sukienki, genialne zestawienia barw oraz wszelkie aktualne trendy, które pozwalają nadążać za ogólnoświatową modą. Twin-Set to również dodatki, które kobiety uwielbiają – gustowne torebki, szaliki, portfele i wiele innych produktów. Dom mody pozwala na złożenie tzw. „total looku”, dzięki czemu w jednym miejscu możemy ubrać się od stóp do głów.

 

Twin-set jest uznawana jako jedna z najbardziej reprezentatywnych marek pochodzących z Włoch. Styl, jakość, wzornictwo – wszystko jest na najwyższym poziomie. Wyrafinowane projekty, które mają na celu podkreślenie kobiecości oraze mocnego temperamentu. Nietuzinkowe aplikacje i wykończenia, ćwieki, cekiny, koronki, hafty oraz odważne nadruki na jeansie czy skórze – to kwintesencja marki Twin-Set.

 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena