Zakłady bukmacherskie pozwalają wygrać w każdym typowaniu, jednak wymaga to dokonywania przemyślanych zakładów. Typowanie w ciemno i obstawianie na określone wyniki tylko ze względu na wysoki kurs jest nierozsądne.  Oto 4 porady, dzięki którym prawdopodobieństwo dobrego obstawienia u bukmachera jest wyższe.

Data dodania: 2018-10-04

Wyświetleń: 5132

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja:

Copyright - zastrzeżona

Jak typować u bukmachera?

 

1. Obstawianie ulubionych rozgrywek

 

Aby wybrać dobre typy bukmacherskie, poleca się obstawiać rozgrywki, o których wie się jak najwięcej. Jeżeli gracz interesuje się siatkówką i śledzi rozgrywki, powinien obstawiać wyniki w tej dyscyplinie. Obstawianie wyników meczów piłki nożnej lub hokeja będzie nierozsądne, gdyż niewiele wie się o aktualnej dyspozycji drużyn i zawodników, a także o ich szansach na wygraną w rozgrywkach. Równie złym pomysłem jest obstawianie wyników w ciemno w dyscyplinach, o których nie ma się żadnego pojęcia, na przykład w jeździectwie, łucznictwie czy wioślarstwie.

 

2. Czytanie analiz sportowych

 

Dzięki analizom sportowym, można sporo dowiedzieć się o aktualnej dyspozycji ulubionej drużyny, poszczególnych zawodników, czy też o wynikach, jakie dają zespołowi awans do kolejnej rundy w turnieju. Taka wiedza ułatwia podejmowanie decyzji odnośnie zakładów, gdyż analizy sportowe wskazują, kto ma większe szanse na wygraną w danym meczu lub zawodach i jaki może być ostateczny wynik starcia. Dodatkowo znawcy sportu obiektywnie oceniają formę nawet tych graczy, którzy są idolami w danym kraju - znika ryzyko, że dyspozycja zawodników jest określana jako lepsza niż jest w rzeczywistości ze względu na sympatię do drużyny.

 

3. Minimalizowanie ryzyka przegranej

 

Aby obniżyć ryzyko przegranej, powinno się unikać obstawiania wysokich kwot u bukmachera. Warto jest korzystać z darmowych zakładów, dzięki którym wejście do gry nic nie kosztuje, a w przypadku wygranej otrzymuje się nagrodę o wysokości zgodnej z ustalonym wcześniej kursem. Darmowe typy bukmacherskie można znaleźć w Internecie, na stronach legalnych bukmacherów, wspierających organizowanie zawodów sportowych.

 

4. Korzystanie z wiedzy innych miłośników sportów

 

Na różnego forach można znaleźć osoby, które pasjonują się daną dyscypliną sportu i śledzą na bieżąco rozgrywki oraz ich wyniki. Często ich wiedza jest bardziej wartościowa niż analizy sportowe, które można znaleźć w gazetach i na portalach internetowych. Dodatkowo część pasjonatów sportu obstawia wyniki rozgrywek u bukmacherów, dzięki czemu można posiłkować się ich doświadczeniami w typowaniu. Ich wybory zwykle są trafne, co zwiększa prawdopodobieństwo wygranej.

Licencja: Copyright - zastrzeżona