Odkąd zakłady bukmacherskie zgodnie z polskim prawem stały się legalne, coraz więcej osób decyduje się na sprawdzenie swoich sił w tej dziedzinie. Jednak czy rzeczywiście da się coś wygrać na zakładach? Jak obstawiać żeby odnieść sukces? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Data dodania: 2018-08-02

Wyświetleń: 360

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Owszem da się wygrać na zakładach bukmacherskich. Nawet losowo obstawiając wyniki kilku wydarzeń sportowych, mamy matematyczne szanse na skuteczne obstawienie kilku z nich poprawnie. Jednak nie oszukujmy się jeżeli chcemy wygrywać regularnie, musimy zminimalizować czynnik losowości. Poniżej prezentuję kilka praktycznych porad na skuteczne obstawianie meczy.

 

  1. Obstawiaj tylko kwoty które rzeczywiście możesz na to przeznaczyć – wiem, wiem nie na taką radę liczyliście. Trzeba jednak cały czas pamiętać że zakłady bukmacherskie to zabawa hazardowa. Istotne jest aby nie przesadzić i nie zaryzykować zbyt wiele. Najlepiej zaraz po rejestracji u bukmachera ustawić sobie limit wydatków dziennych i tygodniowych.

  2. Obstawiaj rozumem, nie sercem – to również porada przede wszystkim dla początkujących. Wiadomo że wszyscy chcielibyśmy aby nasza drużyna narodowa czy inny ulubiony zawodnik zawsze wygrywali, niestety nie zawsze się tak dzieje. Dlatego tak ważne jest aby weryfikować formę i możliwości drużyn zanim na nie postawimy. Automatycznie tym sposobem przechodzimy do następnego punktu.

  3. Sprawdzaj statystyki i analizuj – jest to podstawowe zadanie jeśli chcemy wygrywać na zakładach. Nic nie da nam większej gwarancji na wygraną niż samodzielne sprawdzenie statystyk drużyn. Przede wszystkim trzeba skupić się na wynikach ostatnich 5 spotkań oraz formie zawodników (kto ma kontuzje, czerwone kartki). Warto również sprawdzić czy mecz odbywa się na stadionie domowym czy na wyjeździe. Nie od dziś wiadomo że grając w pełnym najmocniejszym składzie, na własnym stadionie drużyna ma większe szanse na wygrany mecz.

  4. Nie ustawiaj zbyt wielu wydarzeń w jednym kuponie - Jeżeli lubisz obstawiać zakłady akumulowane (powyżej 2 wydarzeń na jednym kuponie bukmacherskim) nie przekraczaj 4-5 zdarzeń na jednym bilecie. Każdy kolejny zakład zmniejsza twoje szanse na to, że cały kupon okaże się zwycięski.

  5. Daj szansę nieznanym – choć może się to wydawać absurdalne warto spróbować obstawiać niższe nieznane ligi. Często drużyny które w nich grają skrajnie różnią się formą lub dofinansowaniem. Może się okazać że nawet krótka chwile na analizowanie statystyk może pomóc wam wyłonić totalnych pewniaków!

 

Mam nadzieje że te kilka porad pozwoli wam wygrać. Powodzenia!

Licencja: Creative Commons