0 głosów

Od 4 lipca Stowarzyszenie „DZIAŁAJ Z ENERGIĄ” ruszyło z kolejnym, energetycznym działaniem. „Na STU lecie wskocz do STREFY” to projekt dofinansowany ze środków Programu "Działaj Lokalnie" 

Img

3...2....1 hop wskakujemy do STREFY WYOBRAŹNI i na warsztaty modelarskie. Ruszamy z zapisami .... Zapraszamy już dziś, pośpiesz się liczba miejsc ograniczona. Wskocz z nami do STREFY

Od 4 lipca Stowarzyszenie „DZIAŁAJ Z ENERGIĄ” ruszyło z kolejnym, energetycznym działaniem. „Na STU lecie wskocz do STREFY” to projekt dofinansowany ze środków Programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce (ARFP) oraz Ośrodka Działaj Lokalnie: Fundacja Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży "FARMA". Partnerem programu są gminy: Połaniec, Łubnice, Rytwiany, Szydłów, Staszów, Bogoria oraz Siarkopol Grupa Azoty i Starostwo Powiatowe.

Przez ponad trzy miesiące na terenie gminy Połaniec odbywać się będą różnorodne działania w wymiarze społecznym, historycznym i edukacyjnym oparte na rozwoju kreatywnego, twórczego myślenia oraz współpracy i współdziałania. Do udziału w projekcie zapraszamy wszystkich młodych ludzi w wieku 11-19 lat lubiących wyzwania, dobą zabawę oraz niekonwencjonalne formy poznawania i nauki. Projekt realizujemy w partnerstwie z Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu, Połanieckim Klubem Miłośników Gier i Fantastyki i grupą młodzieżowych wolontariuszy.

Zachęcamy wskocz do STREFY STU, LOGICZNEGO MYŚLENIA, WYOBRAŹNI I GIER.

Gwarantujemy aktywne spędzenie czasu wolnego, dużo adrenaliny i dobrego humoru. Obchody STU lecia czekają. Wszystko zależy od Ciebie!! Już dziś wskocz do STREFY !! Moc gier, wyobraźni i logicznego myślenia nie zna granic!.

10 lipca o godz. 16.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu zapraszamy na pierwsze, organizacyjne spotkanie pod hasłem MOJA STREFA.... By wziąć udział w projekcie jako wolontariusz wystarczy przyjść, złożyć oświadczenie i DZIAŁAĆ Z ENERGIĄ. Zapraszamy!!!
Licencja: Creative Commons