Data dodania: 2011-09-08

Wyświetleń: 1774

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

PMI Poland Chapter zaprasza do udziału w kolejnych warsztatach towarzyszących 6 kongresowi, który odbędzie się w dniach 4-5 października br., w Warszawie w Hotelu Marriott. Po raz pierwszy kongres oraz wydarzenia towarzyszące będą trwały aż 5 dni.

Kongres PMI Poland Chapter to coroczne spotkania ze światowej sławy ekspertami z dziedziny zarządzania projektami. Jak co roku, oprócz wykładów i prelekcji, podczas kongresu odbywają się warsztaty, które od strony praktycznej wspierają wiedzę project managerów.

W tym roku na uczestników czekają aż trzy warsztaty, poruszające problematykę zarządzania projektami. Wszystkie warsztaty poprowadzą międzynarodowe sławy zarządzania projektami: dr David Hillson, Alfonso Bucero oraz Michel Thiry.

Tegoroczne warsztaty zasługują na szczególną uwagę. Po raz pierwszy, prowadzący przez dwa dni kongresu będą rozmawiać z uczestnikami konferencji, po to, aby zebrać informacje na temat ich potrzeb. Warsztaty zostaną dostosowane do wiedzy i umiejętności uczestników tak, aby zajęcia były jak najskuteczniejsze. Kolejnym walorem ćwiczeń jest fakt, że podczas ich trwania będą one wspierane przez drugiego mentora. Zajęcia prowadzone przez Alfonso Bucero odbędą się w asyście eksperta jakim jest Manon Deguire. Podczas warsztatów prowadzonych przez Micheala Thiry drugim trenerem będzie Olvier Lazaar.

Takie rozwiązanie pozwoli uczestnikom maksymalnie wykorzystać czas warsztatowy oraz otrzymać ogromną dawkę wiedzy praktycznej. Wszyscy trenerzy to światowej sławy eksperci w zarządzaniu projektami, których wiedza praktyczna często jest nieosiągalna dla polskich project managerów.

Istotnym elementem warsztatów jest to, że każdy z nich porusza inną, istotną tematykę zarządzania projektami. Warsztaty prowadzone przez Davida Hillsona, pozwolą uczestnikom na rozpoznanie elementów ryzyka w projektach oraz poznają oni metody zarządzania ryzykiem. Spotkanie prowadzone przez Alfonso Bucero pomoże uczestnikom zintegrować ich umiejętności techniczne z czynnikami takimi jak ludzie, zespół, potrzeby biznesowe oraz umiejętności organizacyjne. Wszystko to po to, aby podnieść jakość pracy project managera. Z kolei warsztaty prowadzone przez Michela Thiry to możliwość poznania nowatorskich strategii biznesowych związanych z projektami i programami.

„Słuchając opinii beneficjentów naszych spotkań, doszliśmy do wniosku, że na polskim rynku brakuje tego typu warsztatów. Stąd pomysł na połączenie wiedzy kongresowej z praktycznymi spotkaniami oraz przedłużenie corocznego spotkania aż do 5 dni. Uczestnicy sami decydują, które warsztaty są dla nich szczególnie atrakcyjne” - mówi Agnieszka Kosicka, Prezes PMI Poland Chapter. - „Będąc częścią światowej organizacji mamy możliwość zaproszenia prelegentów, którzy niejednokrotnie są nieosiągalni na polskim rynku.” – podkreśla A. Kosicka.

Coroczne spotkania PMI to również szansa na zdobycie dodatkowych punktów PDU (Professional Development Units), które pomagają w zdobyciu kolejnych certyfikatów, a zarazem podnoszą atrakcyjność uczestników na rynku pracy. Dzięki warsztatom oraz kongresowi uczestnicy w tym roku mają możliwość zdobycia aż 37 punków PDU.

Spotkanie odbędzie się w dniach 3-7 października br. w Hotelu Mariott w Warszawie. Szczegółowa agenda spotkania dostępna jest na stronie wydarzenia http://congress.pmi.org.pl/pl/agenda/

Pełna lista prelegentów dostępna jest pod adresem: http://congress.pmi.org.pl/pl/prelegenci/

6th International PMI Poland Chapter Congress przygotowany został we współpracy ze sponsorami. Wśród sponorów znajdują się: MT&DC, IIL, P2Ware, Risk Doctor, uczestnicy.pl

Patroni medialni wydarzenia to: ComputerWorld, decyzje-IT.pl, Fundusze Europejskie, Gazeta Bankowa, IPO.pl, Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Money.pl, monsterpolska.pl, NF.pl, PManager.pl, SAZ, StepStone.pl, PMForum.org, B&MT

Informacje o PMI

6th International PMI Poland Chapter Congress organizowany jest przez polski oddział Project Management Institute. PMI jest najbardziej znaczącą zawodową organizacją zajmującą się zarządzaniem projektami, mającą ponad 300 000 tysięcy członków na wszystkich kontynentach. Przewodnik po wiedzy o zarządzaniu projektami (PMBOK®Guide), wydawany przez PMI jest najbardziej rozpoznawanym na świecie wydawnictwem poświęconym tej dziedzinie wiedzy. Polski Oddział PMI został założony w 2003 roku i aktualnie liczy ponad 500 członków.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena