Już po raz szósty, PMI Poland Chapter zaprasza na kongres poświęcony zagadnieniom zarządzania projektami. Tegoroczne spotkanie 6th International PMI Poland Chapter Congress po raz pierwszy będzie trwało aż 5 dni. Sam kongres odbędzie się w dniach 4-5 października br., w Warszawie w Hotelu Marriott. W tych dniach światowej sławy eksperci i praktycy zarządzania projektami podzielą się z uczestnikami najnowszymi zagadnieniami i trendami na światowym poziomie. Na uczestników czekają również praktyczne warsztaty prowadzone przez międzynarodowych ekspertów.

Data dodania: 2011-09-20

Wyświetleń: 1778

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Tegoroczna tematyka kongresu obejmuje przede wszystkim umiejętności miękkie kierowników projektów, zarządzanie ryzykiem oraz metodyki zwinne. Wśród zagadnień kongresu znajdą się również tematy związane z projektem rajdu Dakar oraz projektami prowadzonymi przez NASA. Udział w Kongresie to nie tylko możliwość wysłuchania prelekcji największych międzynarodowych autorytetów oraz dyskusji z uznanymi specjalistami z zakresu zarządzania, ale także okazja do nawiązania nowych znajomości biznesowych, jak również zdobycia certyfikatu i w sumie 37 punktów PDUs!

Kongres organizowany przez polski oddział PMI jest najważniejszym wydarzeniem segmentu zarządzania projektami na polskim rynku. Po sukcesie poprzednich edycji, również i w tym roku przygotowano 2 dni interesujących wykładów i prezentacji oraz 3 dni praktycznych warsztatów prowadzonych przez międzynarodową elitę wykładowców i praktyków zarządzania projektami.

Prelekcje będą prowadzone przez uznanych międzynarodowych ekspertów z dziedziny zarządzania projektami. Wśród tegorocznych prelegentów znajdują się m.in.:

Dr David Hillson- światowy autorytet w dziedzinie zarządzania ryzykiem.

Dr Harold Kerzner -ekspert w dziedzinie zarządzania portfelami projektów, pełnego zarządzania jakością oraz planowania strategicznego.

Olivier Lazar - konsultant, trener i szkoleniowiec.

Troy Hazard - konsultant biznesowy wielu wiodących na świecie marek, takich jak Goodyear, Coles Myer, Flight Centre, Baskin Robbins, Subway i wiele innych.

Dr George R. Sifri, D.B.A., PMP - ekspert w dziedzinie zarządzania projektami informatycznymi, zarządzania ryzykiem oraz zarządzania wiedzą.

Pełna lista prelegentów: http://congress.pmi.org.pl/pl/prelegenci/

Dodatkowo, jako wydarzenia uzupełniające realizowane będą warsztaty praktyczne. W tym roku na uczestników czekają aż trzy sesje, poruszające problematykę zarządzania projektami.

- Project Risk Managment Master Class - warsztaty prowadzi dr David Hillson, 3.10.2011

-  The Complete Project Manager - warsztaty prowadzi Alfonso Bucero, 6-7.10.2011

-  Program Management Fundamentals - warsztaty prowadzi  Michel Thiry,6-7.10.2011

Ciekawym aspektem warsztatów jest fakt, że prowadzący wspierani będą przez drugiego mentora. Warsztat Alfonso Bucero odbędzie się w asyście Manona Deguire’a, zaś podczas warsztatu Michela Thiry’ego, mentorem towarzyszącym będzie Olvier Lazaar.

Szczegółowe informacje dotyczące programu warsztatów: http://congress.pmi.org.pl/pl/warsztaty/

Coroczne spotkania PMI to również szansa na zdobycie dodatkowych punktów PDU (Professional Development Units), które pomagają w zdobyciu kolejnych certyfikatów, a zarazem podnoszą atrakcyjność uczestników na rynku pracy. Dzięki warsztatom oraz kongresowi uczestnicy w tym roku mają możliwość zdobycia aż 37 punków PDU.

-  16 punktów PDUs za udział w kongresie, 4-5.10.2011

-  7 punktów PDUs za udział w warsztacie 3.10.2011

-  14 PDUs za udział w warsztatach 06-07.10.2011

 

Kongres PMI Poland Chapter kierowany jest do osób, które w codziennej pracy spotykają się z zarządzaniem różnymi projektami, na różnych stanowiskach i w różnych branżach. W kongresie powinni wziąć udział przede wszystkim:

- Praktycy zarzdzając projektami, którzy są zainteresowani prowadzeniem projektów według światowych standardów

-  Pracownicy PMO

-  Osoby kierujące organizacjami, działami i komórkami realizującymi projekty

-  Konsultanci specjalizujący się w zarządzaniu projektami

-  Analitycy biznesowi oraz osoby odpowiedzialne za nowe przedsięwzięcia i analizę ekonomiczno-finansową niezbędną do podjęcia nowych inwestycji

-  Wszyscy praktycy zarządzający projektami, którzy są zainteresowani prowadzeniem projektów według światowych standardów

Licencja: Creative Commons
0 Ocena