W czasie trwania mundialu wzrosła znacząco popularność puf w kształcie piłek. Te wygodne fotele relaksacyjne dla kibiców cieszą się zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci.

Data dodania: 2018-07-09

Wyświetleń: 1326

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Pufa piłka: co warto wiedzieć o tym modelu siedziska?

W czasie trwania mundialu wzrosła znacząco popularność puf w kształcie piłek. Te wygodne fotele relaksacyjne dla kibiców cieszą się zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci, ale także pośród dorosłych. Oglądanie sportowych rozgrywek na pufie w kształcie piłki nożnej daje wiele satysfakcji miłośnikom tego sportu.

Pufa piłka jest rodzajem nowoczesnego fotela relaksacyjnego. Z uwagi na swój kształt nazywana jest także fotelem sportowym lub fotelem kibica. Obecnie najpopularniejszy model to pufa w kształcie piłki nożnej, w szerokiej palecie barw, dającej możliwość wybrania siedziska zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Inne modele cieszące się zainteresowaniem klientów to pufa piłka: koszykowa, siatkowa, tenisowa oraz rugby.

Pufa piłka jest produkowana z myślą o użytkownikach w różnym wieku, dlatego jej rozmiary pozwalają na komfortowe użytkowanie. Wygodne siedzenie lub leżenia na takim fotelu, to zasługa m.in. granulatu styropianowego, który stanowi wypełnienie pufy piłki. Granulat jest lekki i sprężysty, swobodnie przemieszcza się w środku fotela. Dzięki temu osoba siedząca na nim może formować nowe pozycje, bez konieczności wstawania z siedziska.

Pufa piłka powinna być dopasowana wielkością do wieku użytkownika. Podstawowe rozmiary foteli sportowych to S (Small – mały), M (Medium – średni), L (Large – duży). Dodatkowe określenia typu XL, XXL oraz XXL oznaczają zwiększenie objętości granulatu powyżej rozmiaru L oraz większe parametry takie jak: szerokość, głębokość i wysokość. Wraz ze wzrostem wielkości pufy piłki zwiększa się także jej waga. Dlatego kupując na przykład dla malucha takie siedzisko jak pufa piłka, należy oszacować, czy dziecko poradzi sobie z jej swobodnym przesuwaniem podczas zabawy.

Dzięki fotelom kibica każdy mecz i inne rozgrywki sportowe oglądane w TV, staną się niezwykłym przeżyciem. Pufa w kształcie piłki potrafi bowiem sprawić, że zrelaksujemy się podczas kibicowania ulubionej drużynie. Pufy piłki są doskonałe do siedzenia i zabawy zarówno dla młodszych dzieci, nastolatków, jak i dla osób dorosłych oraz dla seniorów.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena