Grasz na konsoli Xbox? Możesz bawić się o wiele lepiej wtedy, gdy zaczniesz grać razem z innymi osobami przez internet? Aby to zrobić, potrzebne będzie wykupienie abonamentu Live Gold. Jak zrobić to tanio i bez ryzyka?

Data dodania: 2018-03-27

Wyświetleń: 605

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Gdzie wykonać doładowanie Xbox Live Gold tanio i bez ryzyka?

Usługa Xbox Live Gold jest skierowana do tych graczy, którzy chcą czerpać jeszcze więcej z rozgrywki wieloosobowej on-line. Aby można było zagrać przez internet z innymi osobami – znajomymi i nieznajomymi, musimy wykupić ten właśnie abonament, ale otwarcie obsługi multiplayer nie jest wtedy jedyną korzyścią. Dzięki abonamentowi Live Gold otrzymujemy też dostęp do darmowych gier i licznych zniżek. Gdy gramy dużo, to się opłaca!

Ile będziemy musieli zapłacić za dołączenie do społeczności graczy Live Gold? Ceny rozpoczynają się od 29 złotych za jeden miesiąc. Za 3 miesiące będziemy musieli uiścić opłatę 79 złotych, natomiast gra przez cały rok z abonamentem Xbox Live Gold to wydatek rzędu 249 złotych. To oficjalne ceny dyktowane przez Microsoft, ale możemy je obniżyć. Jak to zrobić?

Jeśli interesuje cię tanie doładowanie Xbox Live Gold, warto przede wszystkim poszukiwać okazji poza oficjalnym sklepem Microsoft. Zacznijmy od przejrzenia ofert on-line. Warto zajrzeć na serwisy oferujące doładowania do gier – tutaj zwykle uda nam się upolować abonament w cenie o kilka złotych niższej. Gdy jednak będziemy mieli szczęście, możemy trafić na obniżki wynoszące nawet do 20%!

Gdy chcemy zakupić abonament poza oficjalnym sklepie, pamiętajmy jednak o tym, aby sprawdzić, czy miejsce, w którym chcemy wykonać transakcję, jest w pełni bezpieczne. Zdarza się, że sprzedający nie wysyła kodu albo wysyła kod zużyty, a potem nie możemy się z nim już skontaktować. Opinie można sprawdzić on-line i warto zrobić to za każdym razem przed zakupem.

Ponadto doładowanie Xbox Live Gold możemy zakupić stacjonarnie – to dobry wybór dla osób bez konta bankowego oraz bez karty. Doładowania możemy znaleźć w formie kart z kodami w sklepach z grami, elektroniką, a nawet w salonikach prasowych oraz wybranych hipermarketach. Najczęściej jednak ceny są takie same jak w przypadku sklepu oficjalnego.

Licencja: Copyright - zastrzeżona