0 głosów

Błonnik witalny jako ważny czynnik wpływający na odchudzanie jest mało znany, ma silne działanie przy usuwaniu tego, co nam szkodzi. Najbardziej zaskakujące jest to, jaką zmianę można odczuć i jak bardzo blokują nas toksyny.

Img

Utrzymania optymalnej wagi uzależnione jest od tego jak pracuje nasz układ pokarmowy. Skuteczne odchudzanie jest niemożliwe jeśli w organizmie zgromadziły się toksyny,które spowalniają metabolizm i utrudniają trawienie oraz są przyczyną wzdęć i zaparć,a ich nadmiar magazynowany jest w tłuszczu. Pełne toksyn złogi tłuszczowe stają się oporne na rozbijanie, dlatego też trudniej spalić tłuszcz z brzucha czy ud. Usunięcie toksyn skutkuje usprawnieniem mechanizmów pozbywania się nadmiaru kalorii. Dlatego tak ważne jest to,by wspomóc układ trawienny w prawidłowej pracy dostarczając mu błonnik w diecie.

Nadmiar toksyn jaki wnika do organizmu jest magazynowany i jeśli nie dostarczamy odpowiednich substancji oczyszczających,odczuwamy przykre konsekwencje zatrucia organizmu: uciążliwe zaparcia i wzdęcia, spowolniony metabolizm,tycie,ocieżałość,apatia,zmęczenie. Nadmiar toksyn w organizmie pogorsza wygląd skóry,która staje się szara,pozbawiona blasku,włosy matowieją i wypadają a paznokcie rozdwajają się. Nadmiar toksyn może być przyczyną wielu przewlekłych chorób. Dlatego tak istotne jest,by systematycznie oczyszczać i odtruwanać organizm.

Czym jest błonnik witalny?

Błonnik witalny został stworzony przez naturę,ma działanie skutecznego oczyszczania organizmu z toksyn poprzez usprawnienie funkcjonowania organów odpowiedzialnych za usuwanie szkodliwych składników. Mówiąc wprost odblokowuje naturalne zdolności organizmu,wspiera go w codziennej ciężkiej pracy. Jest to konieczne,gdyż większość z nas prowadzi dzisiaj niezdrowy tryb życia. Czasami z powodu złych przyzwyczajeń takich jak nałogi,uboga dieta,brak ruchu czy stres lub z powodu uwarunkowań genetycznych. Często uważasz,że Ciebie to nie dotyczy,nigdy nie masz pewności,że oczyszczasz organizm,ponieważ sama dieta i ruch mogą być niewystarczające. Codziennie jesteśmy narażeni na wpływ czynników zewnetrznych takich jak zanieczyszczenia,toksyczne dodatki w żywności,pestycydy,antybiotyki,których nie sposób uniknąć. Zadbaj o swoje zdrowie już dzisiaj.

Źrodło: fibreselect

Licencja: Creative Commons