Tak! Teraz i Ty możesz nauczyć się wiele. Za darmo!

Data dodania: 2008-07-02

Wyświetleń: 3281

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Rynek szkoleniowy się powiększa i każdy zainteresowany ma teraz wielki wybór szkoleń i warsztatów. Niestety, większość z nich jest tak droga, że nie każdy może sobie na taki wydatek pozwolić. Co więc zrobić, by jednak móc korzystać z unikalnej wiedzy doświadczonych trenerów?

Niektórzy wytrwali ciułają przez jakiś czas, by w końcu móc wybrać się na spotkanie ze swoim jakimś ulubionym trenerem. Inni zadowalają się książkami bądź recenzjami w internecie. Wzdychają jednak, że to za mało. I mają rację. Dobrego szkolenia nie zastąpisz książką, filmem czy rozmową ze znajomymi. Entuzjastycznie nastawiony prowadzący oraz "żywy" kontakt z uczestnikami szkolenia jest na wagę złota.

Na szczęście są pewne firmy organizujące co jakiś czas szkolenia otwarte, na które może przyjść każdy zainteresowany. Przyciągają nie tylko bogatą treścią merytoryczną ale i przystępną ceną. A niektóre z nich organizują nawet konkursy w których można wygrać bezpłatne warsztaty! Czasami wystarczy tylko zapisać się na Newsletter...

Ewelina Daniła
http://www.artofbusiness.pl/newsletter/
Licencja: Creative Commons
0 Ocena