Wiele osób zastanawia się nad tym, czy moment naszego przyjścia na świat ma znaczenie. Wszak w danym momencie i miejscu pojawiamy się tylko my. W przypadku numerologii znaczenie ma nie tylko data urodzenia, ale także nasze imię i nazwisko. Czy dzięki dacie urodzenia jesteśmy w stanie odgadnąć nasze losy?

Data dodania: 2015-01-17

Wyświetleń: 3771

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Czy moment urodzenia ma wpływ na nasze życie?

Już Pitagoras twierdził, że „Wszystko jest liczbą”. Inni natomiast twierdzą, że matematyka jest językiem natury. Wszystko możemy opisać i zrozumieć dzięki liczbom. Często myślimy, że otacza nas chaos – nic bardziej mylnego! Otacza nas uporządkowany chaos. To kim jesteśmy, jakich ludzi poznajemy na swojej drodze, a także to, jakie wydarzenia nas spotykają – nie są przypadkiem. Pytanie tylko, czy potrafimy właściwie zinterpretować rzeczywistość i zrozumieć czemu służy świat, w którym się znaleźliśmy.

Wszyscy podlegamy wpływom liczb, nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy. Pitagoras, który był matematykiem oraz filozofem przypisywał liczbom konkretne cechy. Galileusz uważał, że natura została zapisana przy pomocy matematycznych znaków, a mówiąc konkretniej – natura przemawia językiem natury. Wśród filozofów czy matematyków nie jest to odosobniony pogląd. Nauka o liczbach istniała także u Hindusów, Sumerów, Egipcjan. Można ją spotkać w Chinach (numerologia chińska) czy Kabale (gematria). We wszystkich kulturach i religiach pojawiała się symbolika liczb i odgrywała o wiele większą rolę niż nam może się wydawać.

Współcześnie, jednym z najbardziej znanych numerologów jest, nieżyjąca już, Natasza Czarmińska. W Polsce dużą popularnością cieszy się również Gladys Lobos. Każdy, kto chciałby zapoznać się z podstawami wiedzy o liczbach, powinien sięgnąć po książki wyżej wymienionych autorek.

Czy dzięki liczbom można przewidzieć określone zdarzenia?

Dzięki naszej dacie urodzenia oraz imieniu i nazwisku jesteśmy w stanie stworzyć portret numerologiczny, który jest swoistą mapą życia. Na jej podstawie będziesz w stanie określić swój charakter, zdolności, wady, to jak jesteś postrzegany przez otoczenie, liczby, pod wpływem których obecnie się znajdujesz, swoje lekcje karmiczne czy długi, czyli wszystko to, na czym powinieneś skupić się w swoim życiu, aby podążać właściwą drogą. Warto znać tę drogę, bo jeśli tylko zboczysz z wyznaczonej trasy, w Twoim życiu od razu pojawiają się sytuacje, które będą miały na celu nakierować Cię na właściwą ścieżkę. Dzięki numerologii jesteś w stanie zrozumieć relacje łączące dwójkę zakochanych ludzi bądź na przykład matkę i dziecko.

Liczby odgrywają olbrzymią rolę w naszym życiu i dopiero poznanie ich symboliki sprawia, że jesteśmy w stanie zrozumieć nasze życie, a przede wszystkim – zmienić je.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena