Zazwyczaj o prezentach gwiazdkowych zaczynamy poważnie myśleć na kilka dni przed święta. 

Data dodania: 2014-12-07

Wyświetleń: 2448

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Czasem jest już za późno, aby zdobyć coś, co spełni oczekiwania osoby, którą zamierzamy nim obdarzyć. Dlatego dziś podpowiemy, jak wybrać prezent dla mamy, dzięki któremu poczuje się ona wyjątkowo. 
 
Prezent dla domatorki
 
Jeśli nasza mama jest typem domatorki, przyjemność sprawią jej wszelkie rzeczy związane z domem, wystrojem wnętrz,ale również ciekawa książka, której będzie się mogła oddać w zimowe popołudnia. Ciekawym pomysłem będzie również zestaw do wina i kafarka, o ile właśnie ten trunek jest jej ulubionym.
 
Prezent dla aktywnej 
 
Aktywna mama lubi spędzać czas poza domem, spotykać się z przyjaciółmi, brać udział w różnego rodzaju zajęciach sportowych, jak jogging, nordic walking czy fitness. dobrym prezentem będzie zatem zakup akcesoriów sportowych lub bielizny termoaktywnej lub karnet do ośrodka sportowego.
 
Prezent dla podróżniczki
 
Mama, która uwielbia podróżować lub często wyjeżdża na służbowe delegacje, z pewnością ucieszy się z eleganckiej walizki, czytnika e-booków, który umili jej czas podróży czy podręcznego zestawu termicznego. 
 
Prezent dla zapracowanej 
 
Zapracowana mama zazwyczaj nie ma czasu na czytanie książek czy spędzanie popołudnia pod kocem. Wobec tego świetnym prezentem będzie zestaw audiobooków, które może przesłuchiwać w podróży czy w domu podczas wykonywania różnych czynności. Dobrym prezentem będzie też organizer, dzięki któremu łatwiej jej będzie zapanować nad licznymi obowiązkami. 
 
Dla alergiczki
 
Kobieta, która jest alergiczką, na co dzień musi odmawiać sobie wielu przyjemności. Dka osoby cierpiącej na alergie trudno jest dobrać prezent, który nie będzie pogłębiał jej dolegliwości. Mowa tu nie tylko o produktach spożywczych, ale również o kosmetykach czy odzieży, pościeli. Bezpiecznym prezentem może okazać się bon upominkowy do sklepu z produktami naturalnymi, które obecnie mocno się rozwijają, zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Wówczas nasza alergiczka będzie mogła sama wybrać produkty, który najlepiej odpowiedzą na jej potrzeby.
 
Mamy nadzieję, że powyższe propozycje przypadną Ci do gustu i ułatwią wybór prezentu pod choinkę dla Twojej mamy.
Licencja: Creative Commons