Jazda rowerem potrafi być zarówno niezwykle przyjemnym sposobem na rodzinne spędzanie wolnego czasu, jak i angażującą pasją, która daje mnóstwo satysfakcji.

Data dodania: 2013-12-09

Wyświetleń: 1331

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Miłośnicy dwóch kółek różnią się od siebie dość znacznie. Są całe rodziny, które w pogodne weekendy wsiadają na rowery, by powoli i bez nerwów spędzić czas na łonie natury. Dla innych jednoślady to najlepszy sposób na utrzymanie kondycji i zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Są i prawdziwi pasjonaci, którzy co chwila zmieniają wyposażenie swojego pojazdu wydając nie raz małe fortuny na doprowadzenie roweru do wymarzonego stanu. Jakkolwiek jednak nie podchodzimy do rowerowej rekreacji, zawsze na koniec pojawia się kwestia przechowywania jednośladu. W dzisiejszych czasach takie miejsca jak piwnica czy strych wydają się być dość ryzykowne. Oczywiście, istnieją zabezpieczenia, domofony, alarmy, zamki patentowe, ale jeśli na rower wydało się troszkę więcej, to strach zostawiać go w miejscu często niestety odwiedzanym przez złodziei. Nie każdy jednak dysponuje balkonem lub wystarczająco wysokim metrażem mieszkania, by rower przechowywać w domu. Co wtedy zrobić?

Idealnym rozwiązaniem są wieszaki na rowery, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie bez jednoczesnego wprowadzania chaosu. Estetycznie wykonane, odpowiednio zamontowane nie dość że nie psują estetyki pomieszczenia, ale potrafią nawet dodać mu uroku. Wieszak taki można zamontować zależnie od preferencji, na ścianie lub suficie. To wyjątkowo praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie pozwala przechować rower w teoretycznie każdej przestrzeni. Oprócz mieszkań idealnie sprawdza się w ciasnych garażach czy domkach ogrodowych. 

Wieszaki rowerowe to po prostu wygoda w Twoim domu i bezpieczeństwo dla Twojego roweru, zwłaszcza jeśli to dla Ciebie coś więcej niż tylko przyjemny i relaksujący sposób na spędzanie wolnego czasu. Na rynku istnieje wielu producentów oferujących modele w różnych cenach oraz różniące się od siebie sposobami montażu. Możesz więc mieć pewność, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena