Auto w leasingu jest dziś dostępne praktycznie dla każdego. Nie trzeba być przedsiębiorcą. Taka forma wynajmu samochodu dostępna jest obecnie zarówno dla korporacji oraz małych i średnich firm, jak i dla klientów indywidulanych, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej.

Data dodania: 2013-09-16

Wyświetleń: 1201

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Warunki leasingu są elastyczne i negocjowane indywidualnie, a ceny naprawdę przystępne. Jedną z wartych zainteresowania firm oferujących auta w leasingu, jest Masterlease. Oto co proponują…

Oferta leasingu konsumenckiego

Czyli atrakcyjna propozycja dla klientów indywidualnych, którzy nie są przedsiębiorcami. W tej opcji można wziąć w leasing dowolnie wybrane auto, a sama procedura jest maksymalnie uproszczona. Wystarczy mieć przy sobie dokument tożsamości. Większość kwestii związanych z dokumentacją, rejestracją, etc. leży po stronie Masterlease. Klient nie musi tracić czasu na załatwianie ubezpieczenia czy rejestrowanie pojazdu. Wszystko to dostaje w pakiecie, razem z korzystnym programem spłat ratalnych. W ramach leasingu można także zdecydować się na dodatkowe usługi, na przykład pakiet serwisowy.

Leasing dla MŚP

Oferta leasingowa kierowana do małych i średnich firm również jest godna uwagi. Przede wszystkim, mamy tu do wyboru w zasadzie wszystkie marki samochodów dostępne na rynku polskim, a w przypadku wielu z nich możemy liczyć na atrakcyjne rabaty. Formalności nie są skomplikowane czy długotrwałe. Przedsiębiorca musi przedstawić dokument tożsamości oraz dokumenty założycielskie firmy. Decyzja podejmowana jest w ciągu 24 godzin. Opłata wstępna w tym przypadku to 5%. Warunki umowy leasingowej są oczywiście negocjowalne, zarówno jeśli chodzi o czas jej trwania, jak i strukturę płatności.

Wynajem długoterminowy i zarządzanie flotą

To typ usługi oferowanej bardzo przedsiębiorstwom i międzynarodowym korporacjom. Sam leasing aut jest w tym przypadku tylko jednym z elementów umowy, która obejmuje także zazwyczaj na przykład pełne zarządzanie flotą samochodową (kalkulacja wydatków, kontrola kosztów paliwa, wybór i zakup polis ubezpieczeniowych, kompleksowe serwisowanie pojazdów, nadzór nad relacjami ze wszystkimi dostawcami, etc.).

Licencja: Creative Commons
0 Ocena