W naszym kraju działa ponad 100 tysięcy sklepów spożywczych a jednak uruchomienie następnego wciąż ma sens. Z pewnością gigantyczne znaczenie ma lokalizacja takiego sklepu. Dobrze jest  inwestować w sklep przy ulicy o znacznym ruchu. Wg ostatnich badań Polacy tygodniowo pozostawiają w takich sklepach średnio około 100 złotych.

Data dodania: 2012-11-16

Wyświetleń: 6122

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Regały metalowe w sklepie spożywczym

Regały metalowe to produkt, które zadowoli oczekiwania właściciela supermarketu, cukierni, piekarni, zieleniaka czy niedużego ze zróżnicowanym asortymentem. Regały te jako fundamentalny produkt w ofercie przedsiębiorstw z branży wyposażenia sklepów wciąż znajdują, i znajdować będą nabywców.

wyposażenie sklepu spożywczego
W skład systemu wchodzą regały sklepowe przyścienne do meblowania ścian wzdłuż ścian sklepu, regały narożne - wewnętrzne i zewnętrzne, dzięki którym umeblujemy słupy, wnęki, naroża i inne nietypowe miejsca. Na uwagę zasługują także tzw. gondole do wyposażania środkowej części sklepu oraz specjalnie doposażone meble specjalistyczne. Struktura regałów metalowych sprawia, że są one trwałe, przestronne i pasują do siebie. Przeróżne warianty i wielkość regałów oraz sposobność użycia właściwych półek i zawieszek pozwoli funkcjonalnie zaopatrzyć sklep.
Rozliczne wyposażenie dodatkowe gwarantuje prezentację różnych produktów. To doskonałe meble do sklepu. Regały metalowe oferowane są klasycznie w kolorze białym. Na zamówienie proponujemy dowolne kolory.
Regały metalowe dostosowywane pod kątem oczekiwań Kontrahentów, posiadają właściwy atest – dla powłoki lakierniczej do kontaktu z żywnością oraz certyfikat wytrzymałości i bezpieczeństwa użytkowania.
Na podstawie naszego doświadczenia policzyliśmy, że wyposażenie sklepu spożywczego to wydatek rzędu mniej więcej 20-50 tys złotych. Ostateczny wydatek uzależniony jest od zatwierdzonych przez Klienta opcji (m.in. dodatkowe oświetlenie, ilość półek, rodzaj półek itp).

Licencja: Creative Commons
0 Ocena